کیهان: اصلاح طلبان در مدار عبور از عارف | اتاق خبر
کد خبر: 344106
تاریخ انتشار: 30 اردیبهشت 1395 - 16:02
لاریجانی یک قدم به ریاست مجلس دهم نزدیک‌تر شد
روزنامه کیهان در شماره پنجشنبه 30 اردیبهشت ماه نوشت: در مقابل 131 نماینده منتخب حاضر در جلسه فراکسیون اصولگرایان 105 منتخب نیز در نشست فراکسیون امید حضور یافته‌اند،از سوی دیگر بسیاری از شخصیت‌های اصلاح‌طلب با اطلاع از وزن اندک این جریان در بهارستان از ریا

اتاق خبر - این روزنامه در تیتر یک با انتشار عنوان قدرت واقعی در ایمان به خدا و کفر به طاغوت است، نوشت: در پایان سی‌وسوّمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن‌کریم قاریان و حافظان برتر شرکت‌کننده‌ در این مسابقات با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند. در بخشی از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب در این دیدار آمده است: ما نباید ضعیف باشیم، ما باید قوی باشیم. قوّت فقط به سلاح نیست، قوّت فقط به پول نیست؛ مبنای اصلی قوّت، ایمان به خدا و پایداری است. خدای متعال [می‌فرماید]: فَمَن یَکفُر بِالطّاغوتِ وَ یُؤمِن بِاللهِ فَقَدِ استَمسَکَ بِالعُروَهًْ الوُثقی‌ لَا انفِصامَ لَها؛(1) اگر ایمان به خدا بود و اگر کفر به طاغوت بود، این تمسّک به عروهًْ‌ وثقی‌ است، این مایه قدرت است، مایه اقتدار است.
روزنامه کیهان با انتخاب عنوان رحمت و رضوان بر شهید عزیزی که عمر خود را در جهاد فداکارانه گذرانید، آورد: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی نوشته‌ای را در تجلیل از شهید محمد ناظری فرمانده فقید نیروهای ویژه دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، به‌روی عکس آن سردار شجاع و مؤمن مرقوم کردند. متن دست‌نوشته رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است: رحمت و رضوان بر شهید عزیز، سردار شجاع و مؤمن که عمر خود را در جهاد فداکارانه گذرانید و جوانان و مجاهدان بسیاری تربیت کرد. خداوند او را با شهدای صدر اسلام محشور فرماید.
این روزنامه با درج عنوان نفوذ قدرت‌ها از طریق قراردادهای جدید نفتی، برای گفت و گو با محمدصادق معماریان کارشناس ارشد انرژی به نقل از فارس نوشت: معماریان با اشاره به نفوذ کشورهای قدرتمند در بازار نفت اظهار کرد: این نفوذ در گذشته از طریق تولید نفت بود اما امروز از طریق قراردادهای نفتی است زیرا سعی می‌کنند از این طریق بر بازار نفت کنترل داشته باشند، که نمونه‌های مختلف آن در میان کشورهای صاحب نفت موجود است. وی تصریح کرد: خوشبختانه مخالفت‌های جدی در رابطه با قراردادهای جدید صنعت نفت در ایران وجود دارد و مسئولان باید این موضوع را بدانند که اگر کنترل خود را از نفت از دست دهیم هیچ وقت بخشیده نخواهند شد.
این روزنامه در ستون یادداشت روز عنوان «سوریه پنج سال تاوان 33 روز» را منتشر کرد و ستون خبر ویژه را به عنوان «هاشمی: بنا ندارم خود را برای ریاست خبرگان مطرح کنم» اختصاص داد.
«طرح السیسی برای سازش با اسرائیل تازه‌ترین خیانت مصر به آرمان فلسطین» دیگر عنوان صفحه نخست روزنامه کیهان است.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید