موسوی لاری: مجلس دهم نباید سد راه دولت باشد | اتاق خبر
کد خبر: 344158
تاریخ انتشار: 31 اردیبهشت 1395 - 01:08
نایب رئیس شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان گفت: مجلس دهم نباید دولت ساخته و سد راه برنامه های دولت باشد.

اتاق خبر - سید عبدالواحد موسوی لاری روز پنجشنبه در نشست هم اندیشی فعالان انتخاباتی استان های شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان

افزود: ما گام اول را در سال 92 و گام دوم را در سال 94 برداشتیم اما این پایان راه نیست و گام سوم را باید استوارتر برداریم.
وی ادامه داد: هم اکنون به مجلسی کارآمد و قوی که مصالح عمومی را به ماجراجویی های گذشته ترجیح دهد و منافع ملی و عمومی را در سطح بین المللی و داخلی قرار دهد، نیاز داریم.
نایب رئیس شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان یادآور شد: مجلس دهم باید مجلسی باشد که دولت را مورد حمایت قرار دهد و در عین حال از چنان قدرتی برخوردار بوده که اجازه سوء استفاده های چند هزار میلیاردی به افراد معمولی که این کار را انجام داده و مجلس دم نیاورد، ندهد.
موسوی لاری خاطرنشان کرد: ما به عنوان یک جریان و جبهه سیاسی که برآمده از متن انقلاب و اندیشه های امام راحل و رهبری داریم باید یکپارچگی خود را حفظ و برای گام سوم مستحکم تر عمل کنیم و به ساماندهی مجلسی بپردازیم که یک مجلس نمونه باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: در سال 84 شرایطی را پشت سرگذاشتیم که اگر به آن نگاه کنیم، می بینیم که می توانستیم بهتر عمل کنیم و اگر کمی از دقت نظر که از سال 92 به کارگرفتیم آن روز هم استفاده می کردیم شاید کشور به آنچه در طول ریاست هشت ساله اصولگرایان مواجه نمی شد.
نایب رئیس شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان ادامه داد: حضور اصولگرایان در دو قوه مقننه و مجریه شرایط را به سمتی برد که هشت سال بعد از آن کشور در وضعیتی قرار گیرد که نتوانیم از آن به نیکی یاد کنیم.
وی خاطرنشان کرد: شاید یکی از دلایل وضعیتی که در سال های 84 تا 92 شکل گرفت این بود که اصلاح طلبان به اکسیر حیات بخش همدلی و درک متقابل توجه نکردند.
نشست هم اندیشی فعالان انتخاباتی استان های شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان امروز به منظور قدردانی از فعالان انتخاباتی استان های این شورا با حضور محمد رضا عارف منتخب مردم تهران در مجلس دهم و جمعی از فعالان سیاسی اصلاح طلب در تالار نیایش برگزار شد.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید