می‌خواهیم فصل را با یک جام به پایان برسانیم | اتاق خبر
کد خبر: 344360
تاریخ انتشار: 1 خرداد 1395 - 01:36
فان‌خال:
سرمربی منچستریونایتد از عزم بالای تیمش برای قهرمانی در جام حذفی انگلیس خبر داد

سرمربی منچستریونایتد از عزم بالای تیمش برای قهرمانی در جام حذفی انگلیس خبر داد و عنوان کرد: این جام برای هواداران و مسئولان منچستریونایتد جام مهمی است و تلاش می کنیم با برتری برابر کریستال پالاس آن را بدست آوریم.

 

به گزارش اتاق خبر و به نقل از دیلی استار، منچستریونایتد و کریستال پالاس فردا (شنبه) در فینال جام حذفی انگلیس برابر هم به میدان خواهند رفت. هر دو تیم در این فصل نمایش خوبی نداشتند و انگیزه بالایی دارند تا بتوانند فاتح این رقابت‌ها شوند. در این بین لوئیس فان‌خال که خطر اخراج از منچستریونایتد را حس می کند، مصمم است تا با برتری در این دیدار و کسب اولین جام مهم تیم بعد از رفتن سر آلکس فرگوسن تا حدودی برای خود حاشیه امنیت درست کند.

 

او در نشست خبری پیش از این دیدار گفت: آخرین باری که منچستریونایتد قهرمان جام حذفی شده، سال ۲۰۰۴ بوده است. پس مدت زیادی از آن می‌گذرد. باید بدانیم تا زمانی که نتوانستیم به قهرمانی برسیم، آن را کسب نکرده‌ایم. باید برنده شوید. کسب قهرمانی در جام حذفی برای بازیکنان و مسئولان منچستر اهمیت زیادی دارد و آنها خیلی دوست دارند این جام را کسب کنند. ما باید برای آنها به میدان برویم تا فصل را با کسب یک جام به پایان برسانیم. این برای بازیکنان خیلی با اهمیت است چون می‌توانند جام را بالای سر ببرند و این خیلی هیجان برانگیز است. خصوصا اینجا در انگلیس، جام حذفی عنوان بزرگی به شمار می‌رود. ما در معتبرترین جام انگلیس بازی می‌کنیم بنابراین، همه چیز برای ما در این جام اهمیت دارد و به دنبال قهرمانی هستیم.

 

سرمربی منچستریونایتد ادامه داد: البته طبیعی است که گلیزر مالک باشگاه و اد وودوارد و من همگی از نتایج کسب شده ناراحت و ناامید باشیم. ما اصلا انتظار چنین نتایجی را نداشتیم. این فصل متاسفانه مصدومان زیادی داشتیم و از همان ابتدای فصل با بحران مصدومیت روبرو بودیم و در ادامه بدشانس هم بودیم و این دو عامل باعث شدند تا نتوانیم به نتایج دلخواه خود برسیم.

 

منابع زیادی در روزهای اخیر از صحبت منچستریونایتد با مورینیو برای فصل آینده خبر دادند. این در حالی است که هنوز فان‌خال نمی‌خواهد باور کند که منچستریونایتد بدون اجازه و اطلاع او به سراغ مربی دیگری رفته است. او البته اعتراف کرد اگر باشگاه به دنبال مربی جدیدی برای فصل بعد است بهتر است از همین حالا خود را برای این موضوع آماده کند. او البته ترجیح داد درباره این موضوع صحبت نکند و تنها به دیدار برابر کریستال پالس می‌اندیشد.

 

منچستریونایتد این فصل نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان را بدست اورد و فصل بعد باید در لیگ اروپا به میدان برود.

منبع: ایسنا

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید