خراسان رضوی قهرمان مسابقات کونگ فوی بانوان شد | اتاق خبر
کد خبر: 344434
تاریخ انتشار: 1 خرداد 1395 - 08:25
مسابقات کونگ فوی بانوان کشور انتخابی تیم ملی با قهرمانی خراسان رضوی در خرمشهر به کار خود پایان داد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، مسابقات کونگ فو قهرمانی کشور بزرگسالان بانوان به میزبانی خرمشهر ظهر امروز جمعه با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

 این دور از رقابت ها که میان ۲۴۰ ورزشکار از ۲۸ استان در قالب ۲۹ تیم شرکت برگزار شد، پس از دو روز با برتری خراسان رضوی به پایان رسید. استان های فارس و قزوین به ترتیب مقام های دوم و سوم این رقابت ها را کسب کردند.

در وزن ۴۸ کیلوگرم هانیه مرداپور از آذربایجان شرقی نخست را کسب کرد، رویا مولا بیگی از لرستان حائز مقام دوم شد و رقیه فرضی از قم و الهه میرزا دوستی از خراسان رضوی مقام سوم مشترک را به دست آورند.

در وزن ۵۱ کیلوگرم الناز نرلایی از استان فارس و شیدا احمدی از خراسان رضوی به تریب مقام های اول و دوم را کسب کردند و زهرا محمودی از استان کرمان و مریم علوی از استان زنجان به صورت مشترک به مقام سوم دست یافتند.

در وزن ۵۴ کیلوگرم نیز کژال بختیاری از لرستان مقام اول را از آن خود کرد، زهرا آصانلو از استان البرز دوم شد و مقام سوم نیز به نازیلا پرنیان از آذر بایجان شرقی و شقایق خسروی از استان کردستان نیز اشتراکا سوم شدند.

در این دور از رقابت ها در وزن ۵۸ کیلوگرم، مقام اول به سحر نجاتی از فارس، مقام دوم به اکرم حسن زاده از خراسان رضوی رسید و مقام سوم اشتراکا از آن نرگس طباطبایی از آن خوزستان الف و پرستو سیف علی از استان تهران شد.

در وزن ۶۲ کیلوگرم، نسیرن باشعور به مقام نخست دست یافت، هانیه قربانی از استان تهران دوم شد و مقام سوم به صورت اشتراک به مریم ذرت کار از استان یزد و لیلا ریاحی از استان اصفهان رسید.

در وزن ۶۶ کیلو سیمه زند اقطایی از استان کرمان، سپیده ایوبی از خراسان رضوی، شبنم هافانی از استان بوشهر و فاطمه سامانی پور از استتان البرز به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

 در وزن ۷۱ کیلوگرم نیز عاطفه بانوی از خراسان رضوی، انسیه یوسفی از فارس مقام اول و دوم را کسب کردند و ژینو امیری و الهه میرسلیمی به ترتیب از استان های کرمان و البرز اشتراکا سوم شدند.

 در وزن ۷۶ کیلو گرم نیز فرزانه عظیمیان از خراسان رضوی، لیلا بازرگان از بوشهر به مقام های اول و دوم دست یافتند و امینه عباس لو از کرمان و نوریه  خادم از استان کهکولیه و بویر احمد مشترکا سوم شدند.

در وزن ۸۱ کیلو مقام نخست به آرزو سقایی از اصفهان، مقام دوم به مهدیه بیات از خوزستان رسید و مقام سوم به صورت مشترک به سمیه خشت زر از خراسان رضوی و مژده کوره یزدی از استان یزد تعلق گرفت.

در وزن ۸۷ کیلوگرم، سودابه مویدی از استان بوشهر عنوان قهرمانی را کسب کرد، روژین حاتمی از خراسان رضوی به مقام دوم دست یافت و فائزه قلی پور از استان سمنان و لیلا نعمت الهی از خراسان رضوی اشتراکا سوم شدند و در نهایت در وزن ۱۰۰ کیلو گرم مونا عمادلو از خرسان رضوی عنوان قهرمانی را از آن خود ساخت، نعیمه رشیدی از استان فارس مقام دوم را کسب کرد و سپیده علیخانی از استان همدان حائز مقام سوم این مسابقات در این وزن شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در آیین اختتامیه مسابقات کشوری کونگ فو بانوان انتخابی تیم ملی مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان، مدیر کل دفتر توسعه ورزش های همگانی، رئیس اداره ورزش و جوانان خرمشهر حضور داشتند.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید