مصوبات شورای فنی كشتی فرنگی اعلام شد | اتاق خبر
کد خبر: 344601
تاریخ انتشار: 2 خرداد 1395 - 02:53
به منظور انتخاب ملی‌پوشان المپیكی؛
جلسه شورای فنی تیم های ملی كشتی فرنگی در خصوص انتخاب برخی از ملی‌پوشان برای حضور در المپیك ریو با توجه به نتایج رقابتهای جام جهانی برگزار شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، در این نشست كه با حضورحسین ملاقاسمی، رحیم علی آبادی، محمد دلیریان، بهرام مشتاقی، مهدی هوریا ، علیرضا لرستانی و نمایندگان رسمی فدراسیون كشتی برگزار شد، تصمیمات مختلفی مطرح و در نهایت به تصوریب رسید.

طبق این مصوبات مقرر با توجه به عملكرد "قاسم رضایی" و "مهدی علیاری" در در وزن ۹۸ كیلوگرم مسابقات جام جهانی و ارزیابی فنی حاصل از رقابتهای این دو كشتی گیر، كادر فنی تیم ملی كشتی فرنگی از طریق اعزام كشتی گیران مذكور به تورنمنت بین المللی و یا برگزاری رقابت درون اردویی با ارفاق وزن مناسب، نسبت به شفاف شدن وضعیت این نفرات برای پوشیدن پیراهن تیم ملی در المپیك اقدام كند.

همچنین طبق تصمیم شورای فنی قرار شد در وزن ۶۶ كیلوگرم با توجه به عملكرد امید نوروزی و مهدی زیدوند در جام جهانی كشتی فرنگی و ارزیابی فنی از رقابتهای این دو كشتی گیر، كادر فنی تا ۱۵ روز مانده به مسابقات المپیك، كشتی گیر واجد شرایط پوشیدن پیراهن تیم ملی در این وزن را به شورای فنی معرفی كند.

در وزن ۸۵ كیلوگرم نیز مقرر شد با توجه به عملكرد حسین نوری و حبیب اله اخلاقی در جام جهانی و ارزیابی فنی این دو مدعی، كادر فنی تیم ملی كشتی فرنگی حداكثر تا ۱۵ روز مانده به المپیك، كشتی گیر واجد شرایط تیم ملی را معرفی كند.

در وزن ۱۳۰ كیلوگرم نیز با توجه به عملكرد امیر قاسمی منجزی در مسابقات گزینشی و كسب سهمیه المپیك توسط وی در این وزن، همچنین عملكرد بشیر باباجان زاده در جام جهانی به كادر فنی پیشنهاد شد از طریق اعزام كشتی گیران مذكور به تورنمنت بین المللی و یا برگزاری انتخابی درون اردویی، نسبت به شفاف شدن وضعیت كشتی گیر شایسته برای المپیك تصمیم گیری شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید