۷۳۹ شهر و روستای کرمان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند | اتاق خبر
کد خبر: 344903
تاریخ انتشار: 3 خرداد 1395 - 16:48
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از بهره مندی ۷۳۹ شهر و روستا از نعمت گاز طبیعی در این استان خبر داد.

اتاق خبر: محمدعلی ودیعتی ، تا کنون ۴۵ شهر و ۶۹۴ روستا در سطح استان با تلاش کارکنان شرکت گاز و با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و متخصص، به شبکه گازرسانی کشور متصل شده اند.

وی ادامه داد: امید است با حمایت های شرکت ملی گاز ایران و بهره مندی از اعتبارات بند «ق» در سالهای آتی تمام شهرها و روستاهای استان کرمان از این نعمت برخوردار شوند.

ودیعتی با توجه به نامگذاری سالجاری با عنوان «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل»، نگاه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید در امر گازرسانی به مناطق محروم قابل توجه دانست و ادامه داد: خوشبختانه این امر در این استان نیز محقق شده و تاکنون روند گازرسانی به روستاها از رشد قابل توجهی برخوردار شده و ان شا الله با تامین بودجه و نقدینگی تلاش می شود به میانگین کشوری نزدیک شویم.

ودیعتی ادامه داد: عملیات اجرایی گازرسانی هشت  شهر رودبار، دهج و جوزم، هنزا، هجدک، ارزوئیه، درب بهشت و بروات و ۲۳۶ روستا در حال حاضر در دست اقدام است و تعداد  ۱۶ شهر و ۱۴۳ روستای دیگر در دست طراحی و انتخاب پیمانکار است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان تصریح کرد: مشترکین می توانند با پرداخت به موقع هزینه قبض های گاز این شرکت را در گازرسانی به مناطق محروم از این نعمت الهی یاری کنند.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید