هشتمین نمایشگاه صنعت برق اصفهان با ۱۳۴ مشارکت کننده برگزار می شود | اتاق خبر
کد خبر: 344910
تاریخ انتشار: 3 خرداد 1395 - 17:15
هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق در تاریخ پنجم تا هشتم خرداد درمحل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان با حضور ۱۳۴ مشارکت کننده برگزار می شود.

اتاق خبر: در هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق مشارکت کنندگانی از استان های اصفهان، تهران، مازندران، مرکزی، یزد و گلستان و نمایندگی های فروش کشور های آلمان، اسپانیا، چین، کره و ایتالیا در فضایی به مساحت هشت هزار و ۵۰۰ مترمربع حضور دارند.

زمینه فعالیت شرکت کنندگان در این نمایشگاه تخصصی، برق صنعتی و خانگی، تابلو برق، تولید رله های صنعتی و لوازم اندازه گیری، سیستم های تولید، توزیع، بهره برداری و انتقال نیرو، برق خانگی و صنعتی، پروژه های مهندسی، مشاوره و طراحی و مدیریت خدمات است.

افزایش تعداد مشارکت کنندگان و نیز اطلاع رسانی گسترده تر در سطح کشور از تفاوت های برگزاری هشتمین سال نمایشگاه برق اصفهان به شمار می رود.

در حاشیه برگزاری این نمایشگاه، سمینار تخصصی«مشخصات، ویژگی ها و پایش وضعیت روغن های فرآیند پوشش سیم مس و آلومینیوم» روز پنجشنبه ششم خرداد ماه در ساعت ۱۷ تا ۲۰ برگزار می شود.

علاقه مندان و فعالان صنعت برق کشور می توانند از ساعات ۱۶ تا ۲۲ روزهای مذکور از هشتمین نمایشگاه صنعت برق اصفهان بازدید کنند.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید