آغاز به‌کار رسمی مجتمع کشت و صنعت لرستان با حضور وزیر کشاورزی | اتاق خبر
کد خبر: 345416
تاریخ انتشار: 5 خرداد 1395 - 00:16
معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری لرستان از آغاز به کار رسمی مجتمع کشت و صنعت لرستان با حضور وزیر جهاد کشاورزی خبر داد.

اتاق خبر: مهرداد غضصنفری ظهر سه شنبه در حاشیه همایش تجلیل از رعایت کنندگان برتر حقوق مصرف کنندگان استان از آغاز به کار رسمی مجتمع کشت و صنعت لرستان خبر داد و اظهار داشت: فردا این مجموعه عظیم با ظرفیت اشتغال بالا به طور رسمی آغاز به کار خواهد کرد که این پروژه مصداق بارز درون زایی و برون گرایی اقتصاد مقاومتی است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری لرستان به تنگناهای مالی و اعتباری دولت اشاره کرد و گفت: همه چیز با پول حل نمی شود بلکه باید همت و اراده و برنامه های دانش محور پشت هر کاری باشد که این موارد در سرمایه گذاری کشت و صنعت لرستان مشاهده شد.

غضنفری با بیان اینکه پیش بینی می شود میزان سرمایه گذاری مجموعه کشت و صنعت لرستان به ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیارد تومان برسد، بیان داشت: دولت حتی یک ریال در این مجموعه هزینه نکرده بلکه یک سرمایه گذار عرب در این مجموعه سرمایه گذاری کرده است.

وی گفت: کارگاه عملیاتی که در استان ایجاد شده را باید به فال نیک گرفت و همه ظرفیت های فکری و فیزیکی موجود در استان برای توسعه آن مورد استفاده قرار گیرند.

وی با بیان اینکه مجموعه کشت و صنعت لرستان ترکیبی از کشاورزی و صنعت است، افزود: یکی از برنامه های امسال این مجموعه احداث گلخانه ای در سه فاز بوده که فاز اول آن ۱۰ هکتار بوده و دی ماه سال جاری افتتاح شده و محصولات آن شامل سبزیجات و صیفی جات به کشور روسیه صادر خواهد شد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید