نظر مدیرعامل مخابرات درباره قیمت جدید تلفن ثابت | اتاق خبر
کد خبر: 345602
تاریخ انتشار: 5 خرداد 1395 - 11:23
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران درباره واگذاری تلفن ثابت با قیمت جدید خاطرنشان کرد: تلاش ما این است که قیمتها را واقعی کنیم با این حال خبر قطعی در این باره را باید از سازمان تنظیم مقررات ارتباطات پرسید.

اتاق خبر: سراییان ، انتظار ما این است که سهامداران، سهام مخابرات را حفظ کنند و با استفاده از محصولات مخابرات کمک کنند بتوانیم مسیر توسعه را به خوبی پیموده و خدمت رسانی بهتری ارایه دهیم که در این روند سود و منفعت بیشتری نیز به آنها خواهد رسید.

او ادامه داد: از طرفی وفاق ایجاد شده بین سهامداران ودولت، شرایط خوبی را فراهم آورده که موجب می شود هیات مدیره جدید با انرژی مضاعف به توسعه شرکت مخابرات ایران بپردازد با این حال نباید فراموش کنیم که رقابت شدیدتر شده وبازار با دشواری هایی روبروست.

سراییان با اشاره به رقابت موجود بین اپراتورها در عرضه اینترنت یادآورشد: برنامه ما ارایه سرویس مقبول است. در بازار رقابتی هرکس بتواند جنس بهتر، با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر داشته باشد، سهم بیشتری می گیرد و از آنجا که ما روی توسعه و ارتقا کیفیت متمرکز شده ایم امیدواریم که رضایت مشتری را نیز حاصل کنیم.

وی در مورد سرعت اینترنت تاکید کرد: سرعت بستگی به بسته‌ای دارد که خریداری می شود. هدف ما این است که در قالب بسته های مختلف سرعت مطلوب را ارایه کنیم حال با توجه به امکانات فنی، سرعت اینترنت در برخی جاها خیلی خوب و در مواردی هم نیاز به اصلاح دارد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در خصوص وضعیت نیروی انسانی در شرکت مخابرات ایران و اینکه آیا در سال 95 موضوع تعدیل و بازنشستگی پیش از موعد مطرح خواهد شد، گفت: در این باره بایستی مطالعه کرد با این حال تلاش ما این است که با تولید کار بتوانیم بیشترین بهره وری را از نیروی موجود داشته باشیم.

سراییان در زمینه توسعه اینترنت 4G ,3G در اقصی نقاط کشور نیز گفت: این پروژه در شرکت ارتباطات سیار به صورت جدی دنبال می شود.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید