آب کشاورزی رایگان ۶۵۰ هکتار از باغ‌های شهر کیلان تأمین شد | اتاق خبر
کد خبر: 345833
تاریخ انتشار: 6 خرداد 1395 - 04:10
شهردار کیلان گفت: آب کشاورزی ۶۵۰ هکتار از باغ های شهر کیلان رایگان تأمین می شود.

اتاق خبر: چوبداری از تأمین آب کشاورزی رایگان۶۵۰ هکتار از باغ‌های شهر کیلان خبر داد و گفت: شهرداری کیلان آمادگی لازم برای تبدیل اراضی منابع طبیعی و جهاد کشاورزی شهرستان دماوند به باغ‌های مثمر را دارد.

وی با بیان اینکه امسال توجه ویژه‌ای به فضای سبز کیلان داریم، افزود: امسال با توجه به نامگذاری سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، شهرداری کیلان با دو هدف این کار را پیگیری می‌کند.

شهردار کیلان متذکر شد: هدف نخست تولید محصولات کشاورزی و هدف دوم از این اقدام با توجه به اینکه کیلان یکی از شهرهای خوش آب و هوای استان تهران است و ۹۰ درصد آن را نیز باغ تشکیل می‌دهد، سعی داریم تا این شهر را به نفس‌گاه شهر تهران تبدیل کنیم.

چوبداری با اشاره به کاهش اعتبارات عمران شهرداری کیلان در سال ۹۵بیان داشت: امسال درصدد هستیم تا برای خدمات‌رسانی بیشتر در زمینه توسعه فضای سبز گام‌های بزرگی برداریم.

وی ادامه داد: در این زمینه، ۱۰ هکتار به باغ‌های شهر کیلان اضافه کرده‌ایم که مجموع باغ‌های مثمر شهرداری کیلان به ۲۲هکتار رسیده است.

شهردار کیلان گفت: اگر اداره‌های منابع طبیعی و جهاد کشاورزی شهرستان دماوند در واگذاری زمین‌ها همکاری لازم را داشته باشند، شهرداری کیلان آمادگی دارد که با افزایش باغ‌های مثمر بخشی از نیازهای شهرستان دماوند و استان تهران را تأمین کند.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید