تلفات شرکت برق کردستان به ۱۰.۹ درصد رسید | اتاق خبر
کد خبر: 346303
تاریخ انتشار: 8 خرداد 1395 - 12:31
مدیر عامل شرکت برق کردستان گفت: میزان تلفات شرکت توزیع برق کردستان به ۱۰.۹ درصد کاهش پیدا کرده است.

اتاق خبر: محمد مصطفی نجفیان در جلسه هماهنگی توزیع استان کردستان گفت: با توجه به در پیش بودن فصل تابستان و گرمی هوا، برای عبور از پیک مصرف و پیشگیری از  خاموشی در این فصل نیازمند همکاری بیشتر مشترکین برق استان می باشیم.

وی گفت: تعاملات این دو شرکت در سالهای اخیر مطلوب بوده است و امیدواریم با همکاری و تعامل بیشتر  فصل پیک مصرف پیش رو  با موفقیت پشت سر گذاشته شود.

مدیر عامل شرکت برق کردستان افزود: مشکلات شرکت توزیع برق استان بیشتر در بخش  نقدینگی می باشد و امیدواریم با همت و تلاش مضاعف مدیران و کارکنان صنعت برق استان این موضوع خللی  در اجرای به موقع پروژه ها  و خدمتگزاری به شهروندان وارد نکند.

وی با تأکید بر تلاش  مجموعه شرکت توزیع برق استان جهت عبور موفقیت آمیز  فصل پیک امسال بدون تحمیل خاموشی به مشترکین، به اقداماتی که  در مورد پیک سایی انجام شده و در حال انجام می باشد اشاره کرد.

محمد مصطفی نجفیان به تعهد توزیع برق استان جهت کاهش تلفات به زیر ۹ درصد در سال ۹۵ اشاره کرد و گفت: در سال ۹۳ تلفات ما ۱۲.۳ درصد بوده که خوشبختانه تا پایان سال ۹۴ به  درصد ۱۰.۹ در سال رسید که بر اساس هدف و برنامه ریزی  انجام شده  این عدد تا پایان سال ۹۵ به زیر ۹ درصد می رسد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان با اشاره به زیر ساخت های برق استان افزود: این زیر ساخت ها با توجه به نتایج برجام و گشایش هایی که امسال و سال های آینده  در عرصه صنعت اتفاق می افتد جوابگو نمی باشد و با توجه به این موضوع باید برنامه ای عملیاتی برای حل مشکلات این حوزه داشته باشیم و اگر از هم اکنون در فکر نباشیم  در آینده ویژه در سنندج با مشکلاتی روبه رو خواهیم شد و از این رو  احداث پست شماره ۶ سنندج باید در دستور کار قرار گیرد.

وی در پایان با توجه به اهدافی که تا پایان سال ۹۵ در مورد کاهش تلفات  پیش بینی شده، گفت: کار و تلاش بیشتری تارسیدن نقطه مورد نظر در کاهش تلفات مورد نظر لازم است و  امیدواریم با تلاش شبانه روزی همکاران این امر به واقعیت بپیوندد.

در ادامه چهل امیرانی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای غرب به وضعیت صنعت برق در کشور اشاره کرد و گفت: جهت انجام به موقع پروژه های فوق توزیع  استان کردستان اعتبارات ویژه ای لام است که امیدواریم  از سوی مدیران توانیر و وزارت نیرو مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: در این شرایط سخت و نگناهای مالی هنر مدیریت  مدیران صنعت برق بیشتر نمود پیدا می کند و فصل تابستان پیش رو می تواند فرصت مناسبی جهت اثبات تلاش و همت کارکنان صنعت برق در جهت خدمتگزاری به شهروندان  باشد.

در ادامه این نشست با حضور معاونین ۲ شرکت مشکلات و مسایل موجود و نیز زمینه های همکاری و تعامل بیشتر، مورد بررسی قرار گرفت.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید