آبرسانی سیار به روستاهای بخش دلوار اجرا می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 346512
تاریخ انتشار: 9 خرداد 1395 - 02:48
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر گفت: در روستاهایی که مشکل آب دارند با همکاری شوراهای اسلامی و دهیاران روستاها بخش دلوار به‌صورت سیار آب‌رسانی انجام خواهد شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از فرمانداری تنگستان، روح‌الله طاهریان‌پور ظهر امروز در جلسه بررسی مشکل آب روستاهای بخش دلوار اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم مشکلات آب بخش دلوار و دغدغه مردم این بخش در این زمینه را برطرف کنیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر تصریح کرد: مشکل کمبود آب در حال حاضر مربوط به‌ کل استان است و تلاش می‌شود بتوانیم این کمبودها را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: متاسفانه تا قبل از سال ۹۲ هیچ اقدامی برای احداث آب‌شیرین‌کن در استان حتی یک مطالعه ساده صورت نگرفته بود اما پس از آن مطالعاتی در خصوص احداث آب شیرین در سطح استان صورت گرفت، بخش دلوار نیز یکی از شهرهایی است که آب‌شیرین‌کن در آن احداث می‌شود.

طاهریان افزود: چهار نقطه استان برای احداث آب‌شیرین‌کن در نظر گرفته شد و دلوار یکی از آن‌ها است که با ظرفیت ۱۵ هزار مترمکعب در دو فاز احداث می‌شود که فاز اول با ۷ هزار و ۵۰۰ مترمکعب و با اعتباری بالغ‌بر ۴۰۰ میلیارد ریال اجرایی می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر گفت: تلاش می‌شود سهمیه ورودی آب به استان افزایش یابد.

وی گفت: در روستاهایی که مشکل آب دارند با همکاری شوراهای اسلامی و دهیاران روستاها بخش دلوار به‌صورت سیار آبرسانی انجام خواهد شد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید