عملیات اجرایی ساخت آب‌شیرین‌کن در بخش دلوار اجرایی می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 346515
تاریخ انتشار: 9 خرداد 1395 - 03:06
فرماندار تنگستان گفت: امسال عملیات اجرایی ساخت آب‌شیرین‌کن در بخش دلوار با اعتباری بالغ‌ بر ۴۰۰ میلیارد ریال آغاز خواهد شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از فرمانداری تنگستان، غلامرضا ترک‌زاده ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات آب‌رسانی  به روستاهای جنوبی بخش دلوار اظهار داشت: در دو سال گذشته بیش از ۱۸ کیلومتر از شبکه‌های آب‌رسانی به روستاهای شهرستان تنگستان بازسازی و نوسازی شده است.

فرماندار تنگستان تصریح کرد: بیش از ۱۱ کیلومتر شبکه آب‌رسانی روستای بنه‌گز توسعه داده و نوسازی شده که بیش از ۴۰ درصد شبکه داخلی آن است.

وی ادامه داد: در سال‌های گذشته زیرساخت‌های آب‌رسانی در شهرستان مورد توجه قرار گرفت که شبکه‌های آب‌رسانی به روستاهای در دو بخش بیش از ۳۰ درصد بازسازی و نوسازی شده است.

ترک‌زاده گفت: امسال عملیات اجرایی ساخت آب‌شیرین‌کن در بخش دلوار با اعتباری بالغ‌ بر ۴۰۰ میلیارد ریال آغاز خواهد شد.

فرماندار تنگستان خاطرنشان کرد: با احداث آب شیرین در بخش دلوار بیش از ۱۰ هزار مترمکعب آب موردنیاز بخش تأمین خواهد شد که مشکل آب این بخش رفع می‎شود.

وی گفت: تقسیم آب‌رسانی به روستاها با همکاری و نظارت بر شوراها و دهیاران روستاهای بخش انجام می‌شود.

ترک‌زاده افزود: باید زمان‌بندی تحویل آب به روستاهای شهرستان با نظارت شوراها و دهیاران روستاها مشخص شود تا اهالی متوجه شوند چه زمان برای ذخیره آب اقدام کنند.

فرماندار تنگستان افزود: در صورتی که انتقال آب از طریق شبکه آب‌رسانی با مشکل مواجه و نتواند آب مورد نیاز مردم تأمین شود، با تانکرهای سیار آب موردنیاز را تأمین خواهیم کرد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید