دوومیدانی‌کاران پارالمپیکی معرفی شدند | اتاق خبر
کد خبر: 346564
تاریخ انتشار: 9 خرداد 1395 - 06:39
انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولان با توجه به نتایج مسابقات باشگاهی و انتخابی تیم ملی، فهرست دوومیدانی‌کاران پارالمپیکی را اعلام کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در پایان مسابقات باشگاهی کشور دوومیدانی جانبازان و معلولان که در مجموعه ورزشی شهر آفتاب برگزار شد، نام 21 دوومیدانی کار برای حضور در پارالمپیک ریو معرفی شد.

اسامی دوومیدانی کاران جانباز و معلول عبارتند از؛

سامان پاکباز، سجاد نیک‌پرست، پیمان نصیری، سیامک صالح فرج‌زاده، محسن کائدی، محسن حسینی‌پناه، مهران نکویی مجد، علی الفت‌نیا، جواد حردانی، سجاد محمدیان، یونس سیفی‌پور، اسدالله عظیمی، علیرضا مختاری، حامد امیری، جلیل باقری، علیرضا قلعه ناصری، علی محمدیاری، جاوید احسان ‌شکیب، عبدالله حیدری، محمد خالوندی و هاشمیه متقیان

علی‌اصغر هادی‌زاده رئیس انجمن دوومیدانی جانبازان و معلولان گفت: از میان نامبردگان در این فهرست از پیمان نصیری و علی محمدیاری رکوردگیری دوباره‌ای انجام خواهد شد. سپس نظر نهایی در خصوص این دو ورزشکار اعلام می‌شود.

وی تاکید کرد: بر اساس رکورد دوباره‌ای که از نصیری و محمدیاری خواهیم گرفت، مشخص می‌شود که هر دو ورزشکار به پارالمپیک ریو اعزام خواهند شد یا اینکه فقط یکی از آنها فرصت حضور در این بازی‌ها را به دست خواهد آورد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید