طرح تشدید نظارت و پایش بازار ویژه ماه رمضان | اتاق خبر
کد خبر: 346887
تاریخ انتشار: 10 خرداد 1395 - 02:18
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف خراسان رضوی از اجرای طرح تشدید نظارت و پایش بازار ویژه ماه مبارک رمضان در این استان خبر داد.

اتاق خبر - احسان اصولی گفت: این طرح که از 15 خرداد ماه آغاز می شود تا پایان ماه مبارک رمضان (15تیر ماه) ادامه خواهد داشت.

وی افزود: اجرای این طرح با هدف تنظیم بازار و رعایت حقوق مصرف کنندگان و در راستای سیاست های ابلاغی همچون سنوات گذشته انجام می شود و در طول اجرای آن اقدامات نظارتی در سطح بازار به نحو مطلوب و مستمر توسط بازرسان اتاق اصناف و دستگاههای ذیربط از جمله اتحادیه های صنفی، تعزیرات حکومتی، ادارات دامپزشکی و بهداشت انجام خواهد شد.
وی اظهار کرد: نظارت و پایش قیمت کالاهای مورد عرضه شامل کالاهای پرمصرف در ماه مبارک رمضان از قبیل گوشت مرغ، گوشت قرمز، آش، حلیم، شله، زولبیا و بامیه، نان، برنج، روغن، تخم مرغ، میوه و تره بار می باشد.
اصولی گفت: بازرسی نوبتی از واحدهای صنفی تولیدی، توزیعی و خدماتی در مرکز استان و شهرستانهای تابعه توسط بازرسان اتاق اصناف از دیگر اقدامات در نظر گرفته است.
وی افزود: صاحبان واحدهای صنفی متخلف برای رسیدگی و صدور حکم به اداره کل تعزیرات حکومتی معرفی خواهند شد.
وی اظهار کرد: پنج حوزه بازرسی در مشهد و یک پایگاه در بخش رضویه این شهر مشغول فعالیت می باشند که در ایام مزبور آماده دریافت شکایات و گزارشات مردمی هستند.
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف خراسان رضوی گفت: زائرین و مجاورین حضرت علی بن موسی الرضا (ع) می توانند برای ثبت شکایات و گزارش های خود با شماره های 37283344 ، 31730124 ، 37234555-051 تماس بگیرند. هم اکنون 106 اتحادیه صنفی در مشهد حدود 100 هزار واحد صنفی را مدیریت می کنند.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید