دستگاههای اجرایی فرصتهای سرمایه گذاری را فراهم کنند | اتاق خبر
کد خبر: 346897
تاریخ انتشار: 10 خرداد 1395 - 03:16
معاون وزیر:
معاون وزیرصنعت، معدون و تجارت گفت:هم اکنون امنیت در کشور برای هرگونه سرمایه گذاری فراهم است و دستگاههای اجرایی فرصتهای سرمایه گذاریهای داخلی و خارجی را فراهم کنند.

اتاق خبر - سید محمود نوابی روز یکشنبه درهمایش معرفی بنگاههای اقتصادی و دستگاههای اجرایی حامیان حقوق مصرف کننده در بوشهرافزود: وظیفه دستگاه های اجرایی برای رفع مشکل اشتغال همراه شدن با واحدهای تولیدی وسرمایه گذاران است تا بتوانند در سایه امنیت فعالیت داشته باشند.

وی اظهارکرد: هم اکنون از مرحله ایجاد امکانات سخت افزاری در دستگاههای اجرایی عبور کرده ایم و همه چیز به نحو مطلوب است ولی سرعت بخشیدن دربخش تکریم ارباب رجوع ضروری است.
رئیس سازمان حمایت از حقوق تولید و مصرف کننده در کشور با اشاره به اینکه سرعت و کیفیت کار دو عامل مهم برای ارباب رجوع است، اضافه کرد: گشتهای مشترک نظارتی دستگاههای اجرایی برای جامعه ملموس است ودستگاههای اجرایی مرتبط در این ارتباط با دقت اقدام کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر گفت: در زمینه ارائه خدمات به مردم باید با دقت عمل شود و خدمت به آنها وظیفه مسئولان است.
سعید زرین فر افزود: ما یک نظام مردم سالار دینی هستیم که نگاه الهی به همه امورداشته و باید همه مسئولان برای جلب رضایت ارباب رجوع با برنامه ریزی اقدام کنند.
وی اظهار کرد: مسئولان به خاطرداشتن پستهای سازمانی دچارغرور نشوند و بدانند که اگر به این جایگاه رسیده اند به خاطر مردم و اعتماد آن ها بوده است.
زرین فر اضافه کرد: برخورد مناسب با مردم در انجام امور مربوطه در هر دستگاه اجرایی می تواند زمینه اعتماد سازی به دولت رادربین مردم ایجاد کند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: حقوق مصرف کننده و فعالیت هایی که درجامعه صورت می گیرد، دو جزجدا نشدنی از یکدیگرهستند که باید به آنها توجه شود.
سید حسین حسینی محمدی افزود: سازمانها و دستگاههای اجرایی زمانی می توانند موفق باشند که نسبت به مسئولیت های خود پایدار عمل کنند.
وی اظهار کرد: هم اینک توجه به اقتصاد سبز برای حفظ محیط زیست ضروری است که باید مد نظرهمه فعالان درحوزه های مختلف قراربگیرد.
مدیر کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امورحقوقی استانداری بوشهر گفت: ارزیابی دستگاههای اجرایی برای تجلیل در این همایش از شش ماه گذشته آغاز شد.
عباس قلی پورافزود: در ارزیابی صورت گرفته 33 دستگاه اجرایی در سطح یک با امتیاز بالای 90 ، 30 دستگاه اجرایی در سطح 2 بین 75 تا 90 امتیاز، 15 دستگاه اجرایی نیز بین 60 تا 75 امتیاز در سطح سه قرار گرفتند.
وی اظهار کرد : 14 دستگاه اجرایی در هیچ یک از سه سطح قرار نگرفتند ودراین ارزیابی 35 شاخص مورد نظر بوده که 85 درصد دستگاه های اجرایی استان وضعیت خوبی دارند.
قلی پور اضافه کرد: امیدواریم همه دستگاههای اجرایی با عملکرد های مطلوب خود در زمینه تکریم ارباب رجوع در سطح یک شاخص ها قرار بکیرند و در این ارتباط برنامه ریزی های لازم را داشته باشند. در این همایش از بنگاه های اقتصادی و دستگاه های اجرایی برتر استان بوشهر تجلیل شد.ایرنا

94105

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید