تحقق اقتصاد مقاومتی مهم‌ترین اولویت مجلس دهم است | اتاق خبر
کد خبر: 346903
تاریخ انتشار: 10 خرداد 1395 - 04:00
عارف:
منتخب مردم تهران در مجلس دهم با بیان اینکه مجلس دهم باید در راستای پیاده سازی 24 بند اقتصاد مقاومتی تلاش کند،گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی مهم ترین اولویت مجلس دهم است.

اتاق خبر - از پایگاه اطلاع رسانی خانه ملت، محمدرضا عارف با اشاره به اولویت های مجلس دهم، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی با تکیه بر منویات رهبر معظم انقلاب مهم ترین اولویت کاری مجلس دهم است.

منتخب مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، با بیان اینکه مجلس دهم باید در راستای پیاده سازی 24 بند اقتصاد مقاومتی تلاش کند، افزود: توجه به اقتصاد دانش بنیان از ضروریات بهبود شرایط اقتصادی کشور است.
وی اجرایی شدن سیاست های کلی علم و فناوری را برای بهبود شرایط، مهم خواند و تصریح کرد: سهم اقتصاد دانش بنیان باید از تولید ناخالص داخلی به زودی به 50 درصد برسد.
عارف ادامه داد: باید با همکاری جدی مجلس به ویژه کمیسیون آموزش و تحقیقات، در مسیر تحقق سیاست های رهبر معظم انقلاب در راستای اقتصاد مقاومتی و تکیه به اقتصاد دانش بنیان و فناوری های نوین حرکت کنیم.
وی در پاسخ به سئوالی در خصوص اینکه تفاوت آراء در مجلس چه مزیتی برای مجلس دهم دارد، گفت: خیر است،آنچه اهمیت دارد این است که مجلس تصمیم می گیرد و مهم این است که بتوانیم با تعامل و همبستگی روز افزون مقدمات کارهای مهم را فراهم کنیم.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی 7 اسفند در سراسر کشور برگزار شد و مجلس جدید روز گذشته( 8 خرداد ) با حضور 282 تن از منتخبان مردم فعالیت خود را آغاز کرد.

ایرنا

94110

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید