مدیرکل جدید راه آهن یزد معرفی شد | اتاق خبر
کد خبر: 346935
تاریخ انتشار: 10 خرداد 1395 - 07:44
با بازنشستگی مدیرکل قبلی راه آهن یزد، سید مصطفی داودی به عنوان مدیرکل راه آهن استان یزد معرفی شد.

اتاق خبر: سید مصطفی داودی ظهر امروز در مراسمی با حضور معاون استاندار یزد و جمعی از مسئولان استان یزد بر مسند مدیرکلی راه آهن استان یزد تکیه زد و جایگزین محمد دهقان‌پور شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در این مراسم با اشاره به اینکه راه آهن در استان یزد بسیار حائز اهمیت است و مصوبه دولت در سفر به این استان و تخصیص ۴۰۰ میلیون تومان به راه آهن نشان دهنده این اهمیت است، اظهار داشت: اولویت استان یزد پس از مسئله آب، توسعه راه‌ها به ویژه راه آهن است.

سیدمحمدرضا سیدحسینی افزود: یزد محور مواصلاتی در حوزه راه ها به ویژه راه آهن است و یک سوم حمل و نقل ریلی کشور با استان یزد مرتبط است زیرا یک سوم مسیرهای ریلی کشور از یزد عبور می کند.

وی با اشاره به نقش و جایگاه راه آهن استان یزد بیان کرد: مردم از این اهمیت آگاه هستند و انتظار دارند خدمات بهتری نیز دریافت کنند.

سیدحسینی تصریح کرد: از مسئولان ارشد راه آهن جمهوری اسلامی نیز این انتظار وجود دارد که با توجه به موقعیت استان یزد، نگاه ویژه ای به این استان داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اعتبار تخصیص یافته به راه آهن استان یزد، خواستار تعامل راه آهن با مدیران استان برای اجرای پروژه ها و جذب این اعتبار شد.

 سید مصطفی داودی پیش از این مدیرکل راه آهن جنوب شرق کشور بوده است.

در این نشست مدیرکل سابق راه آهن استان یزد نیز به ارائه گزارشی از خدمات و فعالیت‌های صورت گرفته در طول دوران فعالیت خود به عنوان مدیرکل پرداخت.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید