توزیع برنج خارجی در مازندران ممنوع است | اتاق خبر
کد خبر: 347131
تاریخ انتشار: 10 خرداد 1395 - 19:12
استاندار مازندران تأکید کرد: برای حمایت از برنج‌کاران داخلی، توزیع برنج خارجی در استان ممنوع است.

اتاق خبر: ربیع فلاح جلودار پیش از ظهر دوشنبه درنشست تنظیم بازار که در سالن شماره یک استانداری برگزار شد اظهار داشت: برنج خارجی برای حمایت برنج‌کاران داخلی به‌هیچ‌وجه در استان توزیع نمی‌شود و توزیع برنج خارجی هرجای بازار دیده شود به‌عنوان کالای قاچاق ضبط خواهد شد.

وی با اشاره به عرضه مرغ به‌صورت بسته‌بندی و روباز در فروشگاه‌ها گفت: مرغ‌های عرضه‌شده در بازارمی بایست ازنظر کیفیت درجه‌بندی شوند و سازمان دامپزشکی بسته نظارتی را در قالب کتابچه ارائه کند و کشتارگاه‌ها باید دستورالعمل‌های بهداشتی را اجرایی کنند.

 استاندار مازندران  بابیان این‌که مازندران قطب صنایع لبنی کشور است تأکید کرد: بررسی واحدهای غیرفعال لبنی برای بهره‌برداری اقتصادی باید در دستور کار قرار گیرد.

وی بابیان این‌که برخی از تولیدکنندگان لبنی مازندران جزو برندهای مطرح بین‌المللی هستند گفت: با مدیریت و هماهنگی  بین واحدهای تولیدی، این واحدها باید کیفیت‌بخشی شوند.

فلاح جلودار خاطرنشان کرد: نشستی درزمینهٔ  ارائه پیشنهادهای سازنده  برای سکوهای جمع‌آوری شیر  برگزار و برای جمع‌آوری شیر قیمت مناسب اعلام شود تا برای بهبود اوضاع تولید و توزیع شیرپیشنهادات بررسی شود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید