۱۴۰ کيلوگرم مواد مخدر در عمليات پليس شرق استان تهران کشف شد | اتاق خبر
کد خبر: 347315
تاریخ انتشار: 11 خرداد 1395 - 08:53
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از کشف ۱۴۰ کيلوگرم ترياک در حوالی سه راهی حسن آباد و دستگيری سه سوداگر مرگ خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، سرهنگ افضل ناظری گفت: در اجرای تدابير ابلاغی مبنی بر مبارزه با قاچاقچيان اصلی مواد مخدر و در پی اقدامات اطلاعاتی و پليسی بر روی فعاليت و تحرکات سوداگران مرگ و آن دسته از افرادی که از طريق قاچاق مواد مخدر اقدام به سود آوری می کنند، مشخص شد فردی در تهيه و توزيع مواد مخدر در سطح استان فعاليت دارد.

وی افزود: پس از تعقيب و مراقبت و تحقيقات ميدانی توسط پليس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد متهم قصد تحويل يک محموله مواد مخدر از قاچاقچيان استان های جنوبی کشور و انتقال آن به استان تهران و شهرستان ورامين را دارد.

اين مقام انتظامی ادامه داد: پس از اخبار به دست آمده از تحرکات قاچاقچيان مبنی بر اينکه اعضاء باند با تغيير زمان حرکت سعی در فريب ماموران را دارند، به همين منظور با هماهنگی به عمل آمده با مراجع قضائی چهار تيم عملياتی از ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر اين استان با خودروهای پوششی و نامحسوس به مسيرهای مواصلاتی منتهی به استان اعزام شدند.

ناظری تصريح کرد: با اتخاذ تدابير و تمهيدات اطلاعاتی، محور موصوف تحت کنترل و پوشش اطلاعاتی قرار گرفت؛ سرانجام دو دستگاه خودرو شناسايی شدند.

وی گفت: با تعقيب نامحسوس متهمان ،خودروهای مذکور در حوالی سه راهی حسن آباد با شگردهای خاص پليسی متوقف و در بازرسی از صندوق يکی از خودروها ۱۴۰ کيلوگرم ترياک کشف و هر دو راننده دستگير شدند.

فرمانده انتظامی ويژه شرق استان تهران با اشاره به دستگيری سرکرده اين باند در شهر ورامين و کشف بيش از ۱۴گرم موادمخدر از متهم ، با قدردانی از همکاری خوب مردم با پليس در شناسايی و کشف جرايم و دستگيری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن گفت: با توجه به حضور و اشرافيت پليس در جای جای نقاط استان و افزايش ضريب هوشياری و تجارب پليس در شناسايی و کشف جرايم، از اين پس مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود.

منبع: تسنیم 

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید