آب‌رسانی به 111 هزار نفر از جمعیت روستایی استان تهران | اتاق خبر
کد خبر: 347952
تاریخ انتشار: 13 خرداد 1395 - 05:20
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران از آب‌رسانی به 111 هزار نفر جمعیت روستایی این استان در راستای اقتصاد مقاومتی خبر داد.

اتاق خبر :رضا پوررجب در تشریح برنامه‌های عملیاتی اقتصاد مقاومتی این شرکت با اعلام این خبر گفت: برنامه‌های شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران در راستای برنامه‌های ملی و ابلاغی وزارت نیرو شامل ارتقای بهره‌وری و عدالت بنیان کردن اقتصاد و توسعه عدالت اجتماعی است.

وی نصب کنتورهای هوشمند روی چاه‌های آب شرب و خروجی مخازن ذخیره آب، اصلاح الگوی مصرف آب در بخش آب شرب در راستای مدیریت مصرف با نصب فلوتر، شیرآلات کنترلی و نصب کنتورهای خانگی و مهندسی مجدد تاسیسات و تأمین و توزیع آب شرب روستاها با اهداف زون بندی شبکه‌های توزیع به منظور کاهش تلفات و زمان و تعداد حوادث و پایین آوردن هزینه‌های بهره‌برداری را جزو برنامه‌های اقتصاد مقاومتی این شرکت در سال جاری عنوان کرد.

به گفته پوررجب، ایجاد سامانه‌های نوین تأمین و توزیع آب بهداشتی، تهیه و نصب دستگاه‌های الکترولیز نمک طعام و آب شیرین کن در سطح روستاها، تأمین آب شرب بیش از 111 هزار نفر جمعیت روستایی و تکمیل مجتمع‌های آبرسانی و اجرای حفر و تجهیز چاه، خطوط انتقال و شبکه توزیع و ساخت مخازن دیگر برنامه‌های اقتصاد مقاومتی در بخش آب روستایی استان تهران است.

منبع:ایلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید