افزایش ۱۷ درصدی مصرف آب هرمزگانی ها در ابتدای امسال | اتاق خبر
کد خبر: 348016
تاریخ انتشار: 13 خرداد 1395 - 10:02
معاون امور مشترکین آبفای هرمزگان گفت: میزان مصرف آب استان در دوره اول(۴۵ روزه) امسال نسبت به مدت مشابه سال ۹۴، ۱۷ درصد افزایش یافته است.

اتاق خبر: علی رضایی سردره ، در سال گذشته دو هزار و ۲۱ فقره انشعاب آب و یک هزار و ۱۱۶ فقره انشعاب فاضلاب به مشترکان شهر بندرعباس واگذار شده است. پیش بینی شده است، امسال نیز دو هزار و ۱۵۷ فقره در بخش آب و یک هزار و ۴۷۲ فقره انشعاب در بخش فاضلاب به شبکه این شهر اضافه شود.

رضایی سردره گفت: در سطح استان نیز طی سال گذشته بیش از هفت هزار فقره انشعاب شامل؛ ۶ هزار و ۳۷۷ فقره در بخش آب و یک هزار و ۱۵۵ فقره انشعاب در بخش فاضلاب واگذار شده است. همچنین امسال نیز براساس برنامه پیش بینی شده، چهار هزار و ۸۶۷ فقره انشعاب آب و یک هزار و ۵۰۰ فقره انشعاب فاضلاب به مشترکان واگذار خواهد شد.

به گفته وی؛ تعداد کل انشعابات شهر بندرعباس تا پایان سال ۹۴، ۱۰۵هزار و ۷۰۶ فقره در بخش آب و ۶۷ هزار و ۸۴۰ فقره در بخش فاضلاب است.

معاون مشترکین آبفای استان در ادامه به میزان مصرف آب در بخش فضای سبز شهری اشاره کرد و گفت: با کنتورگذاری و ساماندهی انشعابات فضای سبز شهری و همچنین همکاری شهرداری بندرعباس ضمن تامین منابع جایگزین برای آبیاری، مصرف آب شرب در این بخش ۴۰درصد کاهش یافته است.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید