Performancing Metrics

شاخص های توسعه موجب تغییر در موضوع اراضی شده است | اتاق خبر
کد خبر: 348041
تاریخ انتشار: 13 خرداد 1395 - 10:45
معاون مرکز حراست وزارت جهاد کشاورزی گفت: طی سال های اخیر قرار گرفتن در مسیر توسعه، سبک زندگی را نیز تحت تأثیر قرار داده است و شاخص های توسعه موجب تغییرات در موضوع اراضی شده است.

اتاق خبر: غفرانی در همایش مسئولان امور اراضی شهرستان های استان تهران گفت: طی سال های اخیر قرار گرفتن در مسیر توسعه، سبک زندگی را نیز تحت تأثیر و تغییر قرار داده است، ضمن اینکه شاخص های توسعه موجب  تغییرات در موضوع اراضی شده است.

وی با بیان اینکه رقابت یکی از تهدیدهای حوزه زمین است، ادامه داد: اکنون محیط زیست از جمله اولویت ها در دنیا است.

معاون مرکز حراست وزارت جهاد کشاورزی به موضوع امنیت اشاره کرد و افزود: بحث اعمال حاکمیت ها با تدبیر بالا و نارضایتی کم از اولویت های اساسی است؛ سند اقتصاد مقاومتی، ۱۴ پروژه جهاد کشاورزی را در برمی گیرد که افزایش بهره وری و زمین نیز یکی از این پروژه ها است.

غفرانی با بیان اینکه سازمان جهاد کشاورزی باید در حوزه زمین وظایف خود را به درستی انجام دهد، تصریح کرد: با دو تهدید امنیتی سخت و نرم روبه رو هستیم و سکوت و بی تفاوتی یکی از این آسیب ها است؛ از این رو باید از خودمان در مقابل آسیب های اداری محافظت کنیم.

در ادامه این همایش، غضنفری مدیر حوزه ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به اینکه باید به آبادانی کشاورزی بپردازیم، گفت: لازمه این کار پیگیری مستمر است.

وی ادامه داد: امور اراضی نیز از دیگر موضوعات حائز اهمیت است که باید در این راستا گام های اساسی برداشته شود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید