فاصله ای بین فدراسیون ملی و بین المللی زورخانه ای نیست | اتاق خبر
کد خبر: 348309
تاریخ انتشار: 15 خرداد 1395 - 00:26
دادگر:
سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ایران تاکید کرد هیچ فاصله‌ای بین فدراسیون ملی و بین المللی پهلوانی و زورخانه‌ای وجود ندارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی دادگر اظهار کرد: در روز 17 شوال که روز فرهنگ پهلوانی است، بزرگ ترین مسابقات تاریخی ورزش پهلوانی و زورخانه ای را در کشور برگزار خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه این مسابقات می تواند نقش فراوانی در افزایش انگیزه و فرهنگ سازی در این رشته باستانی و ایرانی داشته باشد، به فعالیت ها و مسابقات چشمگیر در سال گذشته اشاره کرد و گفت: پس از ماه مبارک رمضان مسابقات پهلوانک ها و پیشکسوتان کشور را برگزار می کنیم.

سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ایران در ادامه اظهار کرد: پیکارهای بین المللی پهلوانی و زورخانه ای را با هماهنگی و وفاق بین فدراسیون ملی و بین المللی با حضور 5 کشور برگزار کردیم که نقطه آغاز فعالیت های بزرگتر است.

دادگر گفت: هر کجا که تفرقه و نفاق باشد، نتیجه ای در بر نخواهد داشت و به لطف خدا و تلاش همه مسئولان، الان هیچ فاصله ای بین فدراسیون ملی و بین المللی پهلوانی و زورخانه ای وجود ندارد و همه تلاش می کنند تا با اتحاد و همدلی، فرهنگ ایرانی اسلامی را به جهانیان معرفی کنیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید