علیزاده به دیدار فینال راه یافت | اتاق خبر
کد خبر: 348393
تاریخ انتشار: 15 خرداد 1395 - 13:37
رقابتهای كشتی آزاد و فرنگی جوانان قهرمانی آسیا در شهر مانیل فیلپین در حال برگزاری است که نماینده ایران به دیدار نهایی راه یافته است.

به گزارش اتاق خبر، مسابقات دو وزن پایانی رقابتهای كشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا، امروز (شنبه) در شهر مانیل فیلپین در حال برگزاری است كه در وزن ۸۴ كیلوگرم آرمان علیزاده به دیدار فینال راه یافت.

نتایج فرنگی كاران جوان كشورمان در روز پایانی این رقابتها به شرح زیر است:

در وزن ۸۴ كیلوگرم آرمان علیزاده در دور اول كشتی گیری از قزاقستان را شكست داد. وی در دور دوم نیز حریف تاجیكستانی را شكست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. علیزاده در این مرحله با نتیجه ۸ بر صفر از سد حریف ازبكستانی گذشت و راهی دیدار فینال شد.

در وزن ۱۲۰ كیلوگرم امیر محمد حاجی پور پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل حریفی از كره جنوبی شكست خورد و با توجه به شكست این كشتی گیر در دور بعد، حاجی پور از دور رقابت ها كنار رفت.

تیم كشتی فرنگی كشورمان تاكنون در این رقابت ها توسط مهدی ابراهیمی و امیرحسین حسینی در اوزان ۷۴ و ۹۶ كیلوگرم صاحب مدال طلا ، محمدرضا گرایی در وزن ۶۰ كیلوگرم، مدال نقره و علیرضا نجاتی در وزن ۵۰ كیلوگرم صاحب مدال برنز شده است.

همچنین رقابتهای كشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا نیز از امروز با برگزاری پیكارهای اوزان ۵۵ و ۶۰ كیلوگرم ادامه داشت كه مهدی نیازی به دیدار رده بندی راه یافت.

مهدی نیازی در وزن ۶۰ كیلوگرم در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد كشتی گیری از تركمنستان گذشت اما در دور بعد با نتیجه ۸ بر ۴ مغلوب كشتی گیر ژاپنی شد و با توجه به فینالیست شدن حریف ژاپنی، نیازی در دیدار رده بندی به مصاف حریف قزاقستانی می رود.

در وزن ۵۵ كیلوگرم نادر نصری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۲ مقابل حریف قزاقستانی شكست خورد و با توجه به مغلوب شدن كشتی گیر قزاق مقابل كشتی گیر مغولستانی، نصری از دور رقابت ها كنار رفت.

رقابتهای اوزان ۵۰، ۶۶، ۷۴، ۸۴، ۹۶ و ۱۲۰ کیلوگرم کشتی آزاد نیز فردا (یكشنبه) برگزار می‌شود.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید