کار تیمی مقدونیه خوب بود | اتاق خبر
کد خبر: 348394
تاریخ انتشار: 15 خرداد 1395 - 13:48
سعید عزت اللهی:
بازيكن بيست ساله تيم ملي فوتبال ايران گفت: امیدوارم کم و کاستی‌های تیم ملی فوتبال برطرف شود.

به گزارش اتاق خبر، سعيد عزت اللهي درباره ديدار برابر مقدونيه اظهار كرد: بازي خيلي خوبي بود و تفاوت اين تيمهاي قدرتي را در مقايسه با حريفان آسيايي به ويژه تيمهاي عربي احساس كرديم. كار تيمي و سرعت مقدونيه خوب بود. آنها با توجه به اينكه ميزبان بودند انگيزه زيادي داشتند و طبيعي بود كه دوست داشتند جلوي تماشاگرانشان نتيجه بگيرند.

وي افزود: مقدونيه از دقيقه يك فشار آورد و مي خواست ما را پِرس كند اما به خاطر آناليز خوبي كه قبل بازي انجام داده بوديم، توانستيم پرس آنها را باز كنيم. خدا را شكر مجموعه تيم ملي در بازي با مقدونيه نمايش بسيار خوبي ارائه كرد. من هم تلاش كردم آنچه سرمربي تيم ملي از من خواسته بود را انجام دهم. اميدوارم اين بازي يك گام رو به جلو در پيشرفت فوتبالي ام بوده باشد.

عزت اللهي با اشاره به پيروزي مقدونيه برابر آذربايجان پنج روز قبل رويارويي با تيم ايران گفت: به اعتقاد من مقدونيه تيم بسيار خوبي بود. اينكه آنها در رده بندي فيفا كجا قرار دارند اهميتي ندارد. چيزي كه مهم است اينكه آنها تيم قدرتي و محكمي بودند. اكنون در رده بندي فيفا كلمبيا بالاتر از برزيل و اسپانياست اما اين موضوع به هيچ عنوان تضمين پيروزي كلمبيا در ديدار احتمالي برابر اين دو تيم نيست. قدرت واقعي تيمها درون زمين بازي مشخص مي شود و با توجه به اين واقعيت مقدونيه حريف بسيار خوب و قابل احترامي براي تيم ملي ايران بود.

او درباره بازي فيزيكي اش برابر مقدونيه هم گفت: در چنين بازيهاي درگيرانه اي بايد هميشه محكم بازي كرد چرا كه اگر ترسو بازي كنيد، احتمال مصدوميتت بيشتر مي شود. در اين نوع بازيها اگر محكم بازي كني، هم مصدوم نمي شوي و هم اينكه حساب كار دست حريف مي آيد. 

عزت اللهي درباره اردوي رو به پايان تيم ملي و ديدار برابر قرقيزستان هم گفت: فكر مي كنم اردوي خيلي خوبي بود. جو بسيار خوبي مثل هميشه در اردوي تيم ملي وجود داشت و همه بازيكنان تلاش كردند با تمام وجود كار كنند. خوشبختانه هم در تيم ملي يكدل هستند و بزرگترهاي تيم خيلي كمك كردند اين فضا وجود داشته باشد. تنها اميدوارم كم و كاستي هايي هم كه وجود دارد با كمك مسوولان در اين فاصله كم تا شروع رقابتهاي انتخابي جام جهاني برطرف شود تا با شرايط روحي و بدني خوبي وارد رقابتها شويم و دل مردم ايران را شاد كنيم.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید