رتبه یک شرکت بهسازان ملت در رتبه‌بندی و احراز صلاحیت | اتاق خبر
کد خبر: 348442
تاریخ انتشار: 15 خرداد 1395 - 22:06
دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور، در رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیک، شرکت بهسازان ملت وابسته به بانک ملت را، در سطح یک رتبه‌بندی قرار داد.

اتاق خبر: دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور، در رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیک، شرکت بهسازان انفورماتیکوابسته به بانک ملت را، در سطح یک رتبه‌بندی قرار داد.

 

بر اساس اعلام سرپرست دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک کشور، شرکت بهسازان ملت در شاخص‌های ارائه و پشتیبانی نرم‌افزارهایMain Frame، تولید و ارائه رایانه های غیرMain Frame، تولید و ارائه دستگاه‌های جانبی، تولید و ارائه قطعات و ملزومات، تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری، ارائه و پشتیبانی بسته‌های نرم‌افزاری یا بسته‌های نرم‌افزاری حامل محتوا، ارائه و پشتیبانی نرم‌افزارهای پایه، سیستم و ابزارها، خدمات شبکه‌های اطلاع رسانی providers، شبکه داده‌های رایانه‌ای و مخابراتی، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات، خدمات پشتیبانی، آموزش و پژوهش و سیستم‌های ویژه، رتبه یک را کسب کرد.

 

شرکت بهسازان ملت از بین حدود 1000 شرکت ارزیابی شده، جزو سه شرکتی است که در تمامی شاخه‌های کاری، رتبه یک را به دست آورده‌اند.

 

بر این اساس، در این رتبه بندی، بالاترین رتبه، یک و پایین‌ترین رتبه، هفت تعیین شده است.

منبع: ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید