طرح تشدید نظارت بهداشتی فرآورده‌های دامی در ماه رمضان اجرامی شود | اتاق خبر
کد خبر: 348881
تاریخ انتشار: 17 خرداد 1395 - 19:12
رئیس شبکه دامپزشکی شهربابک از اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی بر فرآورده های خام دامی ویژه ماه مبارک رمضان در شهربابک خبر داد.

اتاق خبر: مجید اسدی ، با توجه به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان و افزایش عرضه و تقاضا در بازار، نظارتهای دامپزشکی بر واحدهای تولید، توزیع، فرآوری و عرضه فرآورده های خام دامی تشدید می شود.

وی افزود: این طرح از روز شنبه پانزدهم خرداد ماه آغاز و تا روز چهارشنبه شانزدهم تیرماه (عید سعید فطر) به‌مدت یک ماه اجرا می‌شود.

اسدی با اشاره به افزایش گشت‌های نظارتی در ایام اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی فرآورده‌های خام دامی ویژه ماه مبارک رمضان تصریح کرد: این طرح با حضور دو اکیپ به صورت صبح و عصر اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: طرح تشدید نظارت بهداشتی فرآورده‌های خام دامی ویژه ماه مبارک رمضان چندین سال است که از سوی سازمان دامپزشکی اجرا می‌شود و مشابه این طرح در زمان‌های خاص سال مانند عید سعید قربان، ایام نوروز و دهه اول محرم اجرا می‌شود.

اسدی با بیان اینکه با اجرای این طرح‌های ویژه نظارتی شاهد افزایش امنیت سلامت مردم و کاهش تخلفات سودجویان و متخلفان بودیم، در رابطه با نحوه نظارت بر فرآورده‌های خام دامی، بیان کرد: شبکه دامپزشکی شهربابک بر فرآورده‌های خام دامی شامل گوشت قرمز، گوشت مرغ، ماهی، تخم‌مرغ و غیره نظارت دارد.

رئیس شبکه دامپزشکی شهربابک گفت: مردم محصولات مورد نیاز خود را از مراکز تأیید شده خریداری کنند و در زمان خرید محصول به داشتن مُهر دامپزشکی و برچسب تأیید روی لاشه و تاریخ تولید و انقضاء محصولات بسته‌بندی شده توجه کنند.

وی افزود: مردم در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوکی با شماره تلفن‌ ۳۴۱۱۲۰۳۴ شبکه دامپزشکی شهربابک  تماس حاصل کنند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به موضوع گزارش‌شده رسیدگی و با متخلفان برخورد قانونی صورت پذیرد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید