لزوم ساماندهی مشکلات نوبت دهی در مرز کوله بری «شیخ صله» | اتاق خبر
کد خبر: 349065
تاریخ انتشار: 18 خرداد 1395 - 09:30
نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه با تدابیر اتخاذ شده بازار سیاه نوبت فروشی در مرز کوله بری شیخ صله راه انداخته شده است که باید ساماندهی شود.

اتاق خبر: شهاب نادری عصر امروز دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ثلاث باباجانی که با حضور استاندار کرمانشاه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: مردم ثلاث باباجانی مردمی مرز دار، قانع و صبور هستند که همیشه با متانت با مسائل روبه رو می شوند و با آنها برخورد می کنند.

وی گفت: متاسفانه در همه جا عده ای به اصطلاح نان به نرخ روز خور وجود دارند که موجب ایجاد بسیاری از مشکلات هستند و علت تجمع امروز برخی کوله بران نیز عملکرد این افراد است.

نادری از توجهات مقام معظم رهبری، دولت و مسئولین برای بازگشایی مرز شیخ صله تقدیر و تشکر کرد و افزود: مرزهای کوله بری با تدابیر و فرامین حکیمانه مقام معظم رهبری بازگشایی شده اند.

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از برخی اقدامات صورت گرفته در شهرستان، گفت: متاسفانه با تدابیر اتخاذ شده بازار سیاه نوبت فروشی در مرز راه انداخته شده و این مبالغ از ۳ میلیون تومان تا ۱۵ میلیون تومان فراتر رفته است.

نادری در ادامه خاطرنشان کرد: فرماندار شهرستان پیش تر عنوان کرده بودند که ۹۵۰ میلیون تومان درآمد حاصله از مرز بوده که به حساب خانوارها ریخته شده است، اما این مبلغ می توانست نزدیک ۳ میلیارد تومان باشد که امیدوارم فرماندار در این خصوص شفاف سازی کنند.

همچنین نادری مشکلات شهرستان ثلاث باباجانی در حوزه های مختلف راه، کشاورزی، بهداشت و درمان، آب آشامیدنی را مطرح و از مسئولین خواست تا مشکلات و موانع موجود را برطرف کنند.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید