استقلال خوزستان ۲۰ و ۲۱ خردادماه از بازیکنان مستعد تست می گیرد | اتاق خبر
کد خبر: 349264
تاریخ انتشار: 18 خرداد 1395 - 21:57
قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان:
قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان گفت: تست گیری برای عضویت در تیم استقلال طی دو روز ۲۰ و ۲۱ خردادماه جاری به مدت دو روز انجام می شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، علی پوركيانی اظهار کرد: بیستم و بیست و یکم خردادماه جاری به مدت دو روز از ساعت ۱۸ از جوانان مستعد خوزستانی زیر نظر کادر فنی در زمين اختصاصي گروه ملی (شهرک بيت المقدس) جهت عضويت در تيم تست گرفته می شود.

وی افزود: از ساعت ۲۰ همان روز نیز اولين تمرين تيم بزرگسالان استقلال خوزستان در زمين مخابرات اهواز برگزار مي گردد.

قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان تصریح کرد: آبی پوشان خوزستانی بعد از دو جلسه تمرين، روز شنبه بیست و دوم خردادماه جاری تا پنجم تیرماه امسال برای برپايی اولين اردوی خارج از استان عازم پرديس كرج خواهند شد .

پوركياني در پايان، با بیان اینکه پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان برنامه تمرينی پيش فصل را به اعلام نموده كه مورد تاييد مديریت باشگاه قرار گرفته است گفت: برنامه های بعدی آماده سازی تيم متعاقبا از سوی كادر فني اعلام مي شود.

تیم فوتبال استقلال خوزستان در فصل گذشته لیگ برتر باشگاه های کشور با اتکا بر کادرفنی و بازیکنان بومی موفق شد عنوان قهرمانی را کسب کند و باید برای فصل آینده ضمن دفاع از عنوان قهرمانی خود در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا به عنوان نماینده ایران نیز شرکت کند این در حالی است که عبدالله ویسی سرمربی فصل قبل، این تیم را به مقصد سپاهان اصفهان ترک کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید