«شواین اشتایگر» در بازی با مجارستان مرا شگفت زده کرد | اتاق خبر
کد خبر: 349380
تاریخ انتشار: 19 خرداد 1395 - 09:04
بکن باوئر:
اسطوره فوتبال آلمان با بیان اینکه «باستین شواین اشتایگر» می تواند از یک یورو ۲۰۱۶ موفق لذت ببرد، گفت: این بازیکن در بازی با مجارستان شگفت زده ام کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، علیرغم اینکه «شواین اشتایگر» ۳۱ ساله یک آسیب دیدگی جزئی در ناحیه رباط پای راست دارد، «یواخیم لو» او را برای یورو ۲۰۱۶ دعوت کرده است.

«شواینی» کاپیتان تیم ملی آلمان، در نیمه دوم بازی روز شنبه که منجر به پیروزی ۲ بر یک تیمش مقابل مجارستان شد، در حالیکه هنوز به طور کامل آماده نبود به میدان آمد. او گفته است که از لحاظ بدنی بهتر از قبل جام جهانی ۲۰۱۴ است؛ زمانیکه او با وجود گذراندن یک دوره مصدومیت از ناحیه زانو، نقش مهمی در قهرمانی تیمش داشت.

«بکن باوئر» ستاره سابق بایرن مونیخ که به عنوان بازیکن و سرمربی تیم ملی آلمان دوبار قهرمانی در جام جهانی را تجربه کرده است، گفت: «باستین» مرا شگفت زده کرد. من فکر می کنم او در بازگشت ۲۴ دقیقه ای خود مقابل مجارستان، از آنچه انتظار می رفت بهتر بود.

«بکن باوئر» ادامه داد: او علاوه بر اینکه با انگیزه بازی کرد، شادابی بسیاری از خود نشان داد. همه ما می دانیم که اراده او چقدر قوی است. همه ما هنوز تصویر صورت آغشته به خونش را در بازی فینال جام جهانی، جلوی چشمانمان داریم. من دوباره فهمیدم که او چه اراده ای دارد.

«شواین اشتایگر» فصل سختی را در منچستر یونایتد پشت سر گذاشت، بخشی از آن مربوط به مصدومیت اوست و دوم اینکه شنیده شده او در برنامه های «ژوزه مورینیو» جایی ندارد.

«بکن باوئر» همچنین افزود: در حال حاضر او از مشکلاتی که در منچستر یونایتد دارد، دور است. من اعتقاد دارم که او در تیم ملی آلمان احساس راحتی می کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید