اخطار دادگستری البرز به اداره کل راه و شهرسازی استان | اتاق خبر
کد خبر: 349508
تاریخ انتشار: 19 خرداد 1395 - 19:33
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادسرای کرج از ارسال گزارش۲۰نقطه حادثه خیر محور کرج-چالوس به اداره کل راه وشهرسازی البرز خبردادو گفت: درصورت عدم رفع ایرادات،آن اداره کل درسوانح مقصر خواهدبود.

اتاق خبر: جواد یاوری، معاون پیشگیری از وقوع جرم دادسرای کرج از ارسال ۲۰ نقطه حادثه خیز جاده کرج - چالوس به اداره کل راه و شهرسازی استان البرز خبر داد و گفت: از تاریخ اعلام این نقاط به اداره کل راه و شهرسازی استان، آن‌ها موظف هستند ظرف مدت شش ماه نسبت به رفع ایرادات و نواقص اقدام کنند در غیر این صورت با بروز سانحه در این مناطق، آن اداره کل جزو مقصران خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه نقاط حادثه‌خیز در جریان بازدید وی از جاده کرج - چالوس شناسایی شده، توضیح داد: با رفع این ایرادها می‌توانیم شاهد کاهش سوانح باشیم.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادسرای کرج با برشمردن ایرادهای ارسالی، گفت: سه راه کندر جدید، پیچ مجتمع یوسف، پیچ‌های خوزن، ورودی تونل شماره ۲ از شمال به جنوب، پیچ تکاوران، انتهای سد کرج تا پل خواب، پیچ ری زمین، پیچ شاه غلام، پیچ در ده از جمله موارد اعلامی هستند.

وی همچنین با انتقاد از وضعیت گاردریل‌ها که عمدتا پوسیده هستند و یا فاصله بین پایه‌ها غیر استاندارد است دیگر نواقص اعلامی را نیز عنوان کرد و گفت: دیوارچینی مربوط به حاشیه سد، نصب حفاظ‌های توری، شیب نامناسب در برخی پیچ‌ها، آسفالت نامناسب جاده، تعمیر بهمن‌گیرها، نصب تابلوها و علایم هشدار دهنده، جمع‌آوری زباله و نخاله‌های ساختمانی، تامین نور کافی، رفع خطر ریزش سنگ در تونل‌ها وکوه دیگر موارد اعلامی را تشکیل می‌دهند که در نامه‌ای با ذکر جزئیات به اطلاع اداره کل راه و شهرسازی استان رسیده است.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید