جنیفر کانلی وارد «خروج ممنوع» شد | اتاق خبر
کد خبر: 349660
تاریخ انتشار: 20 خرداد 1395 - 08:54
جنیفر کانلی به جاش برولین و مایلز تلر در فیلم «خروج ممنوع» پیوست.

به گزارش اتاق خبر، این پروژه را جوزف کاسینسکی کارگردانی می‌کند و موضوع آن درباره آتش‌نشانان است. تیلور کیتچ و جف بریجز نیز در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند.
این درام را کمپانی تهیه فیلم «بلک لیبل» می‌سازد و جمعی از بازیگران مطرح از جاش برولین و مایلز تلر تا جیمز بج دال را دور هم گردآورده است.
این فیلم بر گروهی از آتش‌نشانان متمرکز است که با عنوان کوه گرانیتی شناخته می‌شدند و بخشی از آتش‌نشانان آریزونا را در سال ۲۰۱۳ تشکیل می‌دادند. آنها با شماری از آتش‌های خیلی جدی تاریخ مقابله کردند و در نتیجه آن ۱۹ عضو گروه خود را از دست دادند.
فیلمنامه این فیلم را کن نولان نوشته و آن را بر مبنای گزارشی که در مجله GQ درباره این گروه منتشر کرده‌ بود، به نگارش درآورده است.
کانلی به زودی با فیلم بعدی اوان مک‌گرگور یعنی «نغمه شبانی آمریکایی» که نخستین تجربه کارگردانی مک گرگور نیز هست راهی پرده‌های سینماها می‌شود. او در سال ۲۰۱۴ با فیلم «نوح» دیده شد.
جف بریجز نیز قرار است در دو فیلم بازی کند که شامل «فرزندان امپراتور» ساخته لیک بل که یک فیلم کمدی است و «کومانچریا» ساخته دیوید مکنزی درامی درباره یک پدر طلاق گرفته و برادر سابقه‌دارش است که برای نجات دادن مزرعه خانوادگی‌شان در تگزاس غربی، دست به نقشه‌های عجیبی می‌زنند.

باني فيلم

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید