هدایت هاشمی دچار آسیب دیدگی شد | اتاق خبر
کد خبر: 349666
تاریخ انتشار: 20 خرداد 1395 - 09:32
نمایش کمدی «افسانه ببر» به کارگردانی هادی عامل هاشمی، به دلیل آسیب دیدگی تک بازیگر این اثر،هدایت هاشمی به مدت یک روز به روی صحنه نمی‌رود.

به گزارش اتاق خبر، نمایش کمدی «افسانه ببر» به کارگردانی هادی عامل هاشمی، به دلیل آسیب دیدگی تک بازیگر این اثر،هدایت هاشمی به مدت یک روز به روی صحنه نمی‌رود. 

هادی عامل طراح و کارگردان نمایش ضمن اعلام این خبر افزود: متاسفانه طی یک اتفاق ناگهانی هدایت هاشمی تک بازیگر نمایش ما دچار آسیب دیدگی از ناحیه کمر و صورت شده است که به صلاحدید پزشک معالج باید حداقل 24 ساعت استراحت کافی داشته باشد به همین منظور مجبور هستیم اجرای نمایش را فقط برای روز چهارشنبه 19 خرداد تعطیل  کنیم تا هدایت هاشمی بتوانند با استراحت کافی از روز پنجشنبه دوباره بر روی صحنه حاضر شود.

کارگردان این نمایش ضمن عذرخواهی از مخاطبینی که برای روز چهارشنبه 19 خرداد بلیت تهیه کرده‌اند گفت: اجرای نمایش از روز پنجشنبه دوباره ادامه خواهد داشت و خوشبختانه تا به این‌جا نیز با استقبال بسیار خوبی روبرو شده‌ایم و همین استقبال باعث شد اجرای نمایش در ماه رمضان تمدید شود و ما بعد از زمان افطار نیز پذیرای حضور مخاطبین باشیم.

هادی عامل افزود: اجرای نمایش افسانه ببر 5 سال پیش نیمه تمام باقی ماند و همین موضوع انگیزه‌ای بود برای اجرای مجدد این اثر در فضایی جدید که به لطف خدا مورد توجه نیز قرار گرفته است و تا به امروز تقریبا عموم مخاطبینی که به تماشای نمایش آمده‌اند از کیفیت اجرای اثر رضایت داشته‌اند و در کنار اطلاع رسانی خوبی که داشتیم، تماشاگران نیز دیدن اثر را به دیگر علاقمندان پیشنهاد کرده‌اند که همین دلیل باعث شده مخاطب بیشتری مشتاق دیدن نمایش افسانه ببر شود.

نمایش کمدی افسانه ببر اثر داریوفو و با ترجمه فرشته قاسم پور در ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 22:15 در مجموعه تیاتر باران بروی صحنه رفته و علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیت این نمایش از طریق سامانه تیوال به آدرس tiwall.com اقدام کرده و یا با شماره تلفن 09193952723 تماس داشته باشند.

فارس

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید