«چادر گل گلی» بازنویسی می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 350224
تاریخ انتشار: 22 خرداد 1395 - 17:43
کارگردان جوان سینما از بازنویسی دوباره و البته نهایی فیلمنامه «چادر گل گلی» خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، سید سعید حسن پور کارگردان سینما  در خصوص جدیدترین فعالیت سینمایی خود گفت: در مرحله پیش تولید فیلمی کوتاه و داستانی با موضوع مدافعان حرم هستیم که طبق قصه لوکیشن‌های آن در شهرستان و فضایی روستایی است که به نظر می آید گیلان، کرمان و قزوین جای مناسبی باشد.

 
وی در مورد بازیگران این فیلم بیان کرد: شاید در این فیلم به خاطر بهتر دیده شدن از بازیگران چهره استفاده می کنیم.
 
وی درباره دیگر فعالیت حود اظهار داشت: در مرحله تولید فیلم کوتاه داستانی دیگری با موضوع زنان بی سرپرست نیز هستیم که کل لوکیشن های آن در تهران است.
 
این کارگردان درخصوص نام و پخش این دو فیلم عنوان کرد: فعلا نامی برای آنها در نظر نگرفتیم و برای پخش نیز فعلا برنامه ای نداریم.
 
حسن پور در بخش پایانی صحبت های خود در مورد آخرین وضعیت «چادر گل گلی» خاطرنشان کرد: در حال بازنویسی نهایی این اثر هستیم و احتمالا این کار تا اواخر تابستان ادامه دارد.
 
داستان «چادر گل‌گلی» در مورد اربعین و نقش آن در زندگی انسان غربی است و قصه زندگی زن و شوهری ایرانی را که در خارج از کشور زندگی می‌کنند روایت می‌کند. آن‌ها در یک مقطعی بنا به دلایلی خسته شده و به بن‌بست فکری می‌رسند و ... 
 
طبق فیلمنامه لوکیشنهای فیلم غیر از ایران یکی از کشورهای ترکیه، آلمان یا فرانسه خواهد بود و این انتخاب بستگی به مسائل مالی دارد. 
 
«چادر گل‌گلی» دو بازیگر زن و مرد ایرانی دارد و از بازیگران خارجی نیز بهره می‌برد اما در کل سعی بر این است که از بازیگران مطرح استفاده نکند و چهره‌های جدید به سینما معرفی کند. 
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید