اتاق فکر با مکانیسم‌های مختلف به ارائه راهکارهای عملیاتی مناسب می‌پردازد | اتاق خبر
کد خبر: 350318
تاریخ انتشار: 22 خرداد 1395 - 23:41
مشاور فرماندار شهرستان رباط کریم در امور بانوان گفت: اتاق فکر با مکانیسم‌های پژوهشی، اجرایی، ارتباطی و مشاوره‌ای اقدام به بررسی مسائل مختلف و ارائه راهکارهای عملیاتی مناسب می‌کند.

اتاق خبر:ظهر امروز دومین جلسه اتاق فکر امور بانوان و خانواده شهرستان رباط کریم به ریاست فاطمه نادمی مشاور فرماندار در امور بانوان برگزار شد.

وی در جمع بانوان کارآفرین و فرهیخته شهرستان رباط کریم ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان به فلسفه وجودی اتاق فکر اشاره و اظهار کرد: اتاق فکر بانوان ماهیتی مشاوره‌ای دارد.

مشاور فرماندار شهرستان رباط کریم در امور بانوان بیان کرد: اتاق فکر با مکانیسم‌های پژوهشی، اجرایی، ارتباطی و مشاوره‌ای اقدام به بررسی مسائل مختلف و ارائه راهکارهای عملیاتی مناسب می‌کند.

وی تصمیم‌سازی را یکی از وظایف اتاق فکر برشمرد و تصریح کرد: طراحی سیاست‌ها و راهکارهای مناسب و همچنین پاسخگویی سریع به مشکلات در سطوح کلان سازمانی، بسترسازی در خصوص کاربردی کردن دانش در عمل و احیای رابطه بین حوزه‌های نظر و عمل از وظایف این اتاق است.

نادمی در ادامه با اشاره به کمیته‌های چهارگانه اتاق فکر تصریح کرد: مدیریت و برنامه‌ریزی، اشتغال و کارآفرینی تحکیم بنیان خانواده و پژوهش و آماده‌سازی از کمیته‌های تشکیل‌دهنده اتاق فکر است.

وی در پایان از کمیته‌ای اشتغال و کارآفرینی و تحکیم بینان خانواده خواست تا با ارائه طرح‌های اجرایی در اقتصاد و بنیان خانواده گام‌هایی مؤثر برداشته شود.

منبع:فارس

نظرات
ADS
ADS
پربازدید