منطقه معدن سنگان، عسلویه دوم است | اتاق خبر
کد خبر: 350377
تاریخ انتشار: 23 خرداد 1395 - 03:44
وزیر صنعت ر مراسم افتتاحیه شرکت معادن سنگ آهن احیای سپاهان واقع در شهرستان خواف گفت: منطقه معدن سنگ سنگان، عسلویه دوم است.

اتاق خبر:محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاحیه شرکت معادن سنگ آهن احیای سپاهان واقع در شهرستان خواف با اشاره به گزارشات وارده به وزارتخانه اظهار داشت: متاسفانه بعضی از دستگاه های محلی فراموش می کنند که بعضی تقاضا مخل و مانع پیشرفت کار می شود.

وی با بیان اینکه اگر به دنبال پیشرفت در منطقه هستید، باید فضا را آرام نگه دارید تا زمینه های لازم جهت ورود سرمایه ایجاد شود، افزود: در چند سال اخیر با توجه به کاهش قیمت فولاد در جهان بیشتر شرکت های سنگ آهن مانند سنگ آهن احیای سپاهان به ورشکستگی رسیده، اما با پیگیری های انجام شده از طرف وزارتخانه این منطقه تا به حال فعال مانده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه منطقه معدن سنگ سنگان، عسلویه دوم است، ادامه داد: اگر مسئولان محلی به دنبال تبدیل آن به یک قطب در منطقه هستند، برای راه افتادن چرخ تولید در منطقه کمک کنند.

نعمت زاده در پایان با اشاره به نبود آب و برق در منطقه اظهار کرد: با پیگیری های ا نجام شده و با هماهنگی وزارت نیرو تمام تلاش خود را جهت رساندن امکانات به منطقه به کار می بریم.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید