افتتاح مرغداری گوشتی ۲۳ هزار قطعه‌ای و سردخانه دومنظوره در سنندج | اتاق خبر
کد خبر: 350701
تاریخ انتشار: 24 خرداد 1395 - 03:30
دو پروژه شامل مرغداری گوشتی ۲۳ هزار قطعه ای و سردخانه دو منظوره امروز یکشنبه با حضور مسئولان استانی در سنندج به بهره برداری رسیدند.

اتاق خبر: مرغداری گوشتی ۲۳ هزار  قطعه ای واقع در روستای علی آباد شیلان از توابع شهرستان سنندج امروز یکشنبه و در سومین روز از هفته جهاد کشاورزی با تولید ۱۴۷ تن در سال با حضور فرماندار شهرستان سنندج و  رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان افتتاح شد.

سردخانه دو منظوره دربنده سنندج  هم با حضور معاون هماهنگی امور عمران استاندار کردستان، ریيس سازمان جهاد كشاورزی استان و فرماندار سنندج به بهره برداری رسید.

رئیس جهاد كشاورزی شهرستان سنندج در مراسم افتتاحیه این پروژه بااشاره به افتتاح ٢٨ ميليارد تومان پروژه در هفته جهاد كشاورزدر این شهرستان گفت:  از مجموع ۲۸ ميليارد تومان پروژه استان كردستان در هفته جهاد كشاورز  ٦ ميلياردو ۵۰۰ ميليون تومان  آن مربوط به این شهرستانه است.

فريد سپری  عنوان کرد: اين سردخانه با سه سالن مجزای بالای صفردرجه با ظرفيت یک هزار و ۵۰۰  تن دارای تونل انجماد، قطعه بندی و بسته بندی انواع طيور برای نگهداری انواع مركبات، سيب زمينی، خرما، گوشت مرغ و گوشت قرمز است .

وی با اشاره به اینکه اعتبار هزينه شده برای این  پروژه ٣ ميلياردو ۱۰۰ ميليون تومان بوده است، بیان کرد: یک ميلياردو ۵۰۰ ميليون تومان آن از محل صندوق توسعه كشاورزی تامين شده و مابقی اعتبار آورده شخصی بوده است.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید