لاریجانی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شد | اتاق خبر
کد خبر: 350952
تاریخ انتشار: 24 خرداد 1395 - 21:57
سخنگوی هیات رئیسه مجلس خبر داد:
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی برای عضویت در کمیسیون فرهنگی مجلس دهم ثبت نام کرده است.

اتاق خبر - بهروز نعمتی روز دوشنبه در گفت وگو  افزود: لاریجانی در گذشته وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود و از این نظر فرد توانمندی در بخش فرهنگی است از این رو به کمیسیون فرهنگی مجلس می رود.
وی به جلسه مشترک مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس و محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اشاره کرد و یادآور شد: این جلسه درمورد ارائه لایحه برنامه ششم توسعه از سوی دولت به مجلس بود و بنا شد که مسعود پزشکیان و محمد باقر نوبخت با یکدیگر هماهنگی هایی را داشته باشند، نظر ما این است که دولت لایحه را هر چه زودتر به مجلس ارایه دهد. نعمتی تاکید کرد: پزشکیان و نوبخت جلسه ای را در گذشته برگزار کردند در آینده هم جلساتی خواهند داشت.

**تکلیف اعضای کمیسیون های پر ازدحام دیگر مجلس امروز مشخص می شود
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با یادآوری جلسه عصر امروز روسای شعب پنج گانه با نواب رئیس مجلس برای تعیین تکلیف کمیسیون های پرازدحام گفت: امروز تکلیف این کمیسیون ها مشخص می شود.
نعمتی تصریح کرد: کمیسیون های عمران، اقتصادی، آموزش و تحقیقات و برنامه، بودجه و محاسبات مجلس دهم تقاضای عضویت بالایی دارند.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید