مه گرفتگی در جاده های مازندران | اتاق خبر
کد خبر: 351266
تاریخ انتشار: 25 خرداد 1395 - 20:19
رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور با تشریح آخرین وضعیت‌ راه‌های مواصلاتی کشور از وجود مه در جاده های مازندران و بارش پراکنده در جاده های خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش اتاق خبر، سرهنگ نادر رحمانی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشورگفت: طبق آخرین گزارشات دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور هم‌ اکنون در باند جنوبی آزاد راه‌ کرج - تهران از پل فردیس تا پل گرمدره و باند جنوبی آزاد راه کرج- قزوین از محدوده پل استاندارد تا پل فردیس ترافیک نیمه سنگین گزارش شده و در سایر جاده‌ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

وی افزود: بر همین اساس در استان خراسان رضوی در اکثر محورها بارش پراکنده باران و در استان مازنداران محور هراز محدوده لاسم، فیروزکوه محدوده کارسالار، کندوان ارتفاعات ولی آباد مه گرفتگی غلیظ و در سایر راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور مطرح کرد: محور فیروزکوه محدود شمبله تا پل سلطانی تا ۱۷ شهریور از شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۸:۳۰ مسدود است. 

سرهنگ رحمانی بیان کرد: محور هراز از پلور تا امام زاده هاشم و از گالری امامزاده هاشم تا رودهن تا ۱۴ تیر از شنبه هر هفته از ساعت ۷ صبح تا ۱۷ به جز روزهای تعطیل مسدود است.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید