برابر مجارستان دچار استرس شدیم | اتاق خبر
کد خبر: 351508
تاریخ انتشار: 26 خرداد 1395 - 12:38
کولر:
سرمربی اتریش می گوید تیمش برابر مجارستان دچار استرش شد و نتوانست بازی خوب برابر حریف را به گل تبدیل کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مجارستان موفق شد در اولین دیدار خود در یورو 2016 اتریش را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد و موقتا به صدر جدول گروه صعود کند. 

مارسل کولر سرمربی اتریش بعد از شکست تیمش برابر مجارستان گفت:‌ بازی را خوب شروع کردیم و بهتر از حریف توپ را به گردش درآوردیم. با این حال هر چه از زمان بازی گذشت، بیشتر دچار استرس شدیم و خودمان باعث شدیم مجارستان به بازی برگردد و بتواند به برتری برسد. برابر تیم خوب مجتارستان بازی داشتیم که خیلی خوب از موقعیت ما استفاده کرد و توانست به گل برسد. بعد از آنکه یکی از بازیکنانمان نیز از زمین بازی اخراج شد، شرایط برای ما سخت تتر از قبل شد و نتوانستیم به بازی برگردیم.

در همان ابتدای بازی می توانستیم به گل برسیم که شوت آلابا به دیرک دروازه اصابت کرد. در همان نیمه نخست اگر استرس نداشتیم می توانستیم به گل برسیم و دروازه حریف را باز کنیم. اشتباهات زیادی داشتیم که باعث شد حریف بیشتر صاحب توپ شود و بتواند مالکیت توپ داشته باشد. در نیمه نخست خیلی با بازیکنانم صحبت کردم تا از این شرایط خارج شوند، ولی بعد از خودن گل تیم از هم پاشید و بعد از اخراج دیگر نشد تا به بازی برگشت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید