تشدید حملات ارتش الجزایر علیه گروه های تروریستی | اتاق خبر
کد خبر: 351536
تاریخ انتشار: 26 خرداد 1395 - 14:28
ارتش الجزایر در ادامه مقابله با گروه های تروریستی، روز سه شنبه 2تروریست را در شرق الجزایر کشت و یک مخزن مهمات و سلاح آنها را در مرز با لیبی کشف و ضبط کرد.

اتاق خبر - ارتش الجزایر سه شنبه موفق به کشف این انبار سلاح های جنگی در منطقه الدبداب در استان «الیزی» در مرزهای جنوب شرقی این کشور با لیبی شد.
وزارت دفاع الجزایر با صدور اطلاعیه ای در این باره اعلام کرد: از این انبار مهمات و سلاح، یک قبضه سلاح پرتاب موشک آر پی جی۷، 18قبضه مسلسل کلاشنیکوف، 2خمپاره آر پی جی۷ و 18 بمب دست ساز کشف شد.
وزارت دفاع الجزایر پیش از این نیز اعلام کرده بود ارتش این کشور روز دوشنبه ضمن کشتن دو تروریست، موفق به کشف دو قبضه تیربار کلاشنیکوف و دو بمب دست ساز و چهار مخزن ذخیره در روستای 'تازه' در استان 'جیجل' واقع در ۳۰۰کیلومتری الجزیره شده است.
بر اساس این گزارش، ارتش این کشور در هفته های اخیر حملات خود علیه تروریست ها را شدن بخشیده است؛ درماه میلادی گذشته(ماه می) ۲۲تروریست در الجزایر کشته و 6تن دستگیر شدند و 2 نفر دیگر نیز ناگزیر خود را تسلیم نیروهای امنیتی کردند.
ارتش همچنین درماه می (اردیبهشت) موفق به دستگیری ۱۳ تن از حامیان گروه های تروریستی و کشف ۱۶ مخفیگاه و دوکارگاه ساخت سلاح و مواد منفجره آنها شده بود.
این گزارش همچنین از کشف و ضبط ۱۶۴ تیربار کلاشنیکوف، ۳۵ تفنگ از انواع مختلف، هفت قبضه اسلحه اتوماتیک، تعدادی آر پی جی، سیستم پرتاب موشک و بمب و تعدادی مین از این تروریست ها خبر می دهد.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید