تخصیص۵ هزار تن قیررایگان برای آسفالت معابرروستاهای استان کرمانشاه | اتاق خبر
کد خبر: 351642
تاریخ انتشار: 26 خرداد 1395 - 19:54
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان کرمانشاه تخصیص ۵ هزار تن قیر رایگان برای آسفالت معابر روستاهای استان خبر داد.

اتاق خبر: جعفر نصوری پیش از ظهر امروز چهارشنبه در نشستی خبری اظهار داشت: در اجرای بند(ی) تبصره ۲ قانون بودجه سال ۹۴ کشور مقدار ۵۰۰۰ تن قیر رایگان جهت آسفالت معابر روستاهای استان کرمانشاه اختصاص یافته است.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان کرمانشاه در ادامه گفت: ارزش ریالی این مقدار قیر ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است.

نصوری خاطر نشان کرد: انجام عملیات آسفالت با مشارکت دهیاریها و نظارت فنی بنیاد صورت می گیرد به نحوی که زیر سازی معابر تا سطح اساس توسط دهیاریها و اجرای آسفالت توسط بنیاد مسکن انجام خواهد شد.

معاون امور روستایی بنیاد مسکن استان کرمانشاه از اجرای این طرح در ۱۷ روستای استان خبر داد و تصریح کرد: برای اجرا ۱۷ روستا در شهرستانهای استان در نظر گرفته شده که قبلا بنیاد عملیات جوی و جدول، زیر سازی تا مرحله ی زیر اساس و پیاده رو سازی آنها را انجام داده است.

وی در ادامه سخنان خود افزود: سطح معابری که آسفالت می شود بالغ بر ۶۸ هزار متر مربع در ۱۳۰۰ متر طول معبر است.

نصوری خاطر نشان کرد: از زمان آغاز اجرا،‌ این طرح تا کنون در ۲ روستای نفت شهر از توابع شهرستان قصرشیرین با سطح ۱۵ هزار و ۷۸۷ متر مربع و روستای سرابگرم از توابع شهرستان سرپل با سطح ۳۲۴۹ متر مربع طرح بطور کامل اجرا شده و در روستای کامران بیگ رضایی به سطح ۱۹۸۱ متر مربع در حال اجرا است.

معاون امور روستایی بنیاد مسکن استان کرمانشاه در پایان اظهار امیدواری کرد که مقدار سهمیه در سال ۹۵ به دو برابر یعنی ۱۰ هزار تن قیر برسد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید