وقتی جاستین کتک می خورد+عكس | اتاق خبر
کد خبر: 351746
تاریخ انتشار: 27 خرداد 1395 - 02:48
وب سایت آمریکایی «تی ام زد» به تازگی ویدئویی منتشر کرده است که «جاستین بیبر» را در حال کتک خوردن نشان می دهد. در این ویدئو مردی که بسیار بلندقدتر از بیبر است به سمت او می رود و با مشت این پسرک لوس موسیقی را نقش زمین می کند.

به گزارش اتاق خبر، وب سایت آمریکایی «تی ام زد» به تازگی ویدئویی منتشر کرده است که «جاستین بیبر» را در حال کتک خوردن نشان می دهد. در این ویدئو مردی که بسیار بلندقدتر از بیبر است به سمت او می رود و با مشت این پسرک لوس موسیقی را نقش زمین می کند. این اتفاق در کلیولند رخ داده است. 

وقتی جاستین کتک می خورد


بیبر برای حمایت از تیم بسکتبال محبوبش کلیولند رفته بود. ظاهرا مرد از او درخواست امضا می کند اما جاستین بیبر نمی پذیرد و به همین دلیل مرد نیز او را می زند. بیبر حالا و با انتشار ویدئوی مثلا طنزی در اینستاگرامش به این اتفاق واکنش نشان داده است. در این ویدئو، دوستش تصاویر کتک خوردن بیبر را به او نشان می دهد و او با دیدن این تصاویر می گوید: «این چیه داری به من نشون می ید؟ تصویر کتک کاری؟ کتک کاری اصلا کار خوبی نیست.» و دوستش در ادامه می گوید: «و تو هم هیچ وقت نباید با مردی که یک متر و 90 سانتی متر قد دارد درگیر شوی.» این هم از درس اخلاقی جاستین بیبر!

 

روزنامه هفت صبح

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید