سرتان را بالا بگیرید | اتاق خبر
کد خبر: 351915
تاریخ انتشار: 27 خرداد 1395 - 09:14
سرمربی آلبانی هر چند از نتیجه برابر فرانسه ابراز ناامیدی کرد ولی از عملکرد بازیکنانش راضی است.ک

به گزارش اتاق خبر به نقل از  ایسنا، فرانسه به زحمت توانست با دو گل دقیقه 90 آلبانی را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد و صعودش را به مرحله بعد قطعی کند. آلبانی هرچند از یورو حذف نشده است و روی کاغذ شانس دارد تا در رده سوم قرار گیرد، ولی خیلی سخت است تا این تیم بتواند با دو شکست از گروه خود به مرحله بعد یورو صعود کند.

جیانی دبیاسی سرمربی ایتالیایی آلبانی بعد از شکست ناامیدکننده برابر فرانسه گفت: متاسفانه تلاشی که در این دیدار داشتیم به بار ننشست و در دقایق پایانی دروازه تیم باز شد. ما در این دیدار فقط دفاع نکردیم و در هر دو نیمه فرصت هایی برای باز کردن دروازه فرانمسه داشتیم که از دست رفت. ما در این دیدار لوریک کانا را در اختیار نداشتیم ولی بازیکنی که جانشین او شد نمایش خیلی خوبی داشت. من از عملکرد او و تیم راضی هستم و معتقد هستم او در آینده به بازیکن بزرگی برای تیم ملی آلبانی تبدیل خواهد شد و آینده روشنی خواهد داشت. وقتی بعد از بازی به رختکن رفتیم دیدم همه بازیکنانم سرهایشان را پایین انداختم ولی من به آنها گفتم سرتان را بالا بگیرید چرا که برابر یک تیم بزرگ و خوب مثل فرانسه نمایش بی نظیری داشتیم.

او در پایان گفت: در بازی برابر رومانی اگر توپ هایی که در این دو دیدار را که به گل تبدیل نکردیم را به گل تبدیل کنیم، به مرحله بعد راه خواهیم یافت. با قدرت به میدان خواهیم رفت و هنوز شانس صعود داریم و برای صعود از گروه می جنگیم.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید