598 نفر ازاوباش و مزاحم نوامیس در پایتخت دستگیر شدند | اتاق خبر
کد خبر: 352472
تاریخ انتشار: 30 خرداد 1395 - 02:58
سردارساجدی نیا:
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر ادامه اجرای طرح امنیت و آرامش و برخورد با اراذل و اوباش در محلات پایتخت گفت: در این ارتباط 598 نفر اوباش، مزاحم نوامیس در تهران دستگیر شدند.

به گزارش اتاق خبر، سردار سرتیپ پاسدار حسین ساجدی نیا افزود: این افراد در عملیات هایی در ماه های فروردین، اردیبهشت و خردادماه دستگیر شدند که از این تعداد 167 نفر آنان از اراذل و اوباش و 421 مزاحم نوامیس بودند.
سردار ساجدی نیا تصریح کرد: در این عملیات ها تعداد زیادی سلاح سرد از متهمان و مخفیگاه آنها کشف و ضبط شده است.
وی به عملکرد مثبت پلیس پایتخت از ابتدای سالجاری تاکنون در بحث دستگیری مخلان نظم و امنیت عمومی در سطح شهر تهران اشاره کرد و گفت: پلیس امنیت عمومی پایتخت با همکاری یگان امداد و پلیس پیشگیری تهران بزرگ ضمن اجرای یک مرحله طرح مقابله با اراذل و 10 مرحله طرح امنیت و آرامش موفق به دستگیری متهمان در این زمینه شده است.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه برخورد با مخلان نظم عمومی و مزاحمان نوامیس، از دغدغه های اصلی شهروندان است گفت که اجرای این طرح ها موجبات رضایت شهروندان را فراهم آورده و بازخوردهای آن از سوی پلیس بررسی شده است.
وی افزود: با هماهنگی های انجام شده تمامی متهمان دستگیر شده در این عملیات ها پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شدند تا به جرایم آنها رسیدگی شود.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ، ضمن تشکر از همکاری مستمر شهروندان در خصوص ارائه اطلاعات به پلیس پایتخت گفت: شهروندان می توانند ضمن تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مسائل و مشکلات انتظامی خود را مطرح و یا با مراجعه به نزدیکترین مرکز انتظامی پلیس پایتخت، شکایات و نظرات خود را ارائه دهند تا به آن رسیدگی شود.

منبع: ایرنا

94104

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید