حضورم در کمیسیون حقوقی به خواست لاریجانی بود | اتاق خبر
کد خبر: 352768
تاریخ انتشار: 30 خرداد 1395 - 22:19
پورمختار:
نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: حضورم در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس به خواست علی لاریجانی بود، خودم هم قلبا از این موضوع راضی هستم.

اتاق خبر - محمد علی پورمختار روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا در مورد حضورش در کمیسیون حقوقی مجلس اظهار داشت: از رفتن به کمیسیون حقوقی و قضایی قلبا راضی هستم گرچه اصل این موضوع بنا به خواست علی لاریجانی رییس مجلس انجام شد.
وی ادامه داد: آقای لاریجانی بیان کرد که کمیسیون قضایی مهم است و طرح ها و لوایح مهمی در آن مطرح است و دلیل دیگر این بود که این کمیسیون به نصاب نرسیده بود، ولی کمیسیون اصل نود تعداد داوطلبان مناسب بود.
وی افزود: تجربه حضورم در کمیسیون اصل 90 را می توانم در کمیسیون قضایی به کار ببرم. این نماینده مجلس در مورد این که آیا برای ریاست کمیسیون حقوقی مجلس نامزد می شود یا خیر گفت: فعلا تصمیمی در این راستا نگرفته ام.
محمد علی پورمختار در مجلس نهم ریاست کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشت . وی تا دو روز قبل در کمیسیون اصل نود حضور داشت و این کمیسیون اولویت اول وی بود ولی در انتخاب نهایی هیات رییسه مجلس، محمد علی پورمختار به کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس رفت.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید