بازیکنان راه آهن فروشی نیستند! | اتاق خبر
کد خبر: 352850
تاریخ انتشار: 31 خرداد 1395 - 05:25
جعفری:
سرمربی تیم راه آهن اعلام کرد دیگر هیچ کدام از بازبکنان راه آهن یزدان فروشی نیستند و به همه آنها نیاز دارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سرمربی جدید راه آهن یزدان با بیان این حرف ادامه داد: من از سایر باشگاهها خواهش می‌کنم سراغ بازیکنان ما نیایند چون هیچ کدام فروشی نیستند و به همه آنها نیاز داریم.

جعفری ادامه داد: بعد از پایان لیگ پانزدهم برخی بازیکنان مستعد و جوان راه آهن یزدان مورد توجه تیم‌های بزرگ و لیگ برتری قرار گرفتند، اما پس از جلسه با آقای کیانیان مالک باشگاه تصمیم گرفته شد همه بازیکنانی که با ما قرارداد دارند باید در تیم بمانند و برای صعود بجنگند. می‌خواهیم به کمک این بازیکنان تا جایی که می‌توانیم پیش برویم.

وی ادامه داد: برنامه خوبی را طراحی کردیم تا به مدت هفت روز و از امروز (یکشنبه) ازساعت 17 الی 20 در زمین چمن ورزشگاه صها واقع در شهرک اکباتان تهران از بازیکنان مختلف تست گرفته و بازیکنان مستعد را برای تقویت راه آهن یزدان و پشتوانه سازی شناسایی کنیم.

سرمربی جوان راه آهن یزدان درباره نحوه انتخاب خود نیز یادآور شد: این تصمیم مالک و اعضای هیئت مدیره باشگاه بود و امیدوارم بتوانم به با تلاش و کوشش فراوان جواب اعتماد این عزیزان را به بهترین شکل ممکن بدهم.

جعفری در پایان افزود: به عنوان یک مربی جوان  وظیفه خودم می دانم از همه پیشکسوتان و بزرگان تاریخ باشگاه ریشهار راه آهن رخصت بگیرم و دست آنها را صمیمانه می‌فشارم.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید