صندوق کارآفرینی امید وام ۱۰ میلیون تومانی ازدواج می‌دهد | اتاق خبر
کد خبر: 353413
تاریخ انتشار: 1 تیر 1395 - 22:00
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از تخصیص ۱۰ هزار سهمیه وام ۱۰ میلیون تومانی ازدواج به این صندوق، توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

اتاق خبر: اصغر نوراله‌زاده گفت: بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۵ و در مرحله نخست تعداد ۱۰ هزار سهمیه وام ازدواج ۱۰ میلیون تومانی به صندوق کارآفرینی امید اختصاص داد که در خردادماه سال جاری و همزمان با اعلام این بانک، ثبت نام از متقاضیان در صندوق آغاز شد و طی ۴ روز کاری، کلیه سهمیه مرحله اول صندوق به اتمام رسید که این خود نشانگر اعتماد مردم به صندوق و سابقه درخشان این صندوق در پرداخت تسهیلات ازدواج می باشد.

به گفته وی اولین وام ازدواج ۱۰ میلیون تومانی صندوق کارآفرینی امید در تاریخ بیستم خرداد ۱۳۹۵ در استان گلستان پرداخت شده است.

 مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در خصوص پرداخت تسهیلات صندوق در سال ۱۳۹۴ اظهار کرد: بر اساس پیگیری‌های صندوق کارآفرینی امید و تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، از سال ۱۳۹۴ نام صندوق کارآفرینی امید به عنوان موسسه مجاز جهت پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، در سامانه بانک مرکزی درج شد.

نوراله زاده ادامه داد: سال گذشته و بر اساس اعلام سهمیه بانک مرکزی، ثبت نام و اعطای تسهیلات ازدواج ۷۰ هزار متقاضی به صندوق تکلیف شد که در این میان صندوق کارآفرینی امید با توجه به زیرساخت‌های موجود، ‌ثبت نام از متقاضیان را در سراسر کشور آغاز کرد.

وی افزود: پس از پایان سهمیه ثبت نام صندوق در مرداد ماه سال ۱۳۹۴ دریافت مدارک ضمانتی و پرداخت تسهیلات ازدواج به سرعت آغاز شد که در این مرحله متقاضیان، حداکثر ۳ هفته پس از تکمیل مدارک خود موفق به دریافت وام ازدواج شدند.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به اینکه صندوق تا پایان سال ۱۳۹۴ موفق به پرداخت بیش از ۶۶ هزار فقره تسهیلات ازدواج شده است، افزود: استان خوزستان با ۴۰۵۰ نفر متقاضی بیشترین و استان سمنان با ۸۷۰ نفر متقاضی کمترین ثبت نام شده را به خود اختصاص دادند.

وی عدم دریافت تسهیلات ازدواج برخی ثبت نام کنندگان را انصراف یا عدم تکمیل مدارک ضمانتی ذکر کرد.

منبع:ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید