شبکه های مجازی و ماهواره ای جامعه ما را تهدید می کنند | اتاق خبر
کد خبر: 353424
تاریخ انتشار: 1 تیر 1395 - 22:44
عضو فرهنگی آستان مقدس قم:
عضو فرهنگی آستان مقدس قم گفت: امروز شبکه های بسیار پیچیده و مخرب در فضاهای مجازی و ماهواره ای ما را مورد هدف قرار داده اند و جامعه ما را تهدید می کنند.

اتاق خبر - حجت الاسلام والمسلمین مهدی احمدی دو شنبه شب در مجتمع فرهنگی تربیتی حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها واقع در پره سر رضوانشهر افزود: امروز شبکه های بسیار پیچیده ای با تعداد افراد زیاد جهت تولید پیام و انتشار آن در سطح جامعه ما در تلاش هستند و در صدد تخریب ریشه های دین و بنیان خانواده ها می باشند.
وی ضمن اشاره به فرمایشات و تذکرات رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: دشمن امروز با جنگ نرم و از طریق شبکه های اجتماعی ایمان ما را مورد هدف قرار داده و متأسفانه بسیاری از خانواده های مذهبی نیز گرفتار این مسائل شده اند.
این روحانی اعزامی از طرف حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، با اشاره به بکار گیری شیوه های تازه دشمن در مواجهه با مخاطبان خود بیان کرد: امروز دشمن در قالب طنز مطالبی را در سطح جامعه منتشر می کند که روحیه کار را تضعیف و از این طریق نوعی ترویج تنبلی می کنند.
ایشان ادامه داد: تخریب جنسیتی و تخریب شخصیت خانم ها نیز از دیگر اقدامات شبکه های اجتماعی و ماهواره ای غرب و دشمنان می باشد که گاهاً مطالب توهین آمیز در قالب طنز علیه پسران نیز انتشار می دهند تا نسل آینده کشور ما را تحت تأثیر خودشان قرار دهند.
وی در ادامه افزود: تخریب روحیه علم خواهی و علم آموزی نیز از دیگر اقدامات گردانندگان اینگونه شبکه ها است و از سوی دیگر شاهد شکستن حرمتهای اجتماعی و تمسخر والدین در این گونه برنامه ها هستیم.
همچنین فرمانده سپاه شهرستان رضوانشهر نیز در این مراسم گفت: دشمن امروز به جای خاکریز و مرزهای جغرافیایی در جبهه فرهنگی ملت ما را هدف قرار داده که این مرحله بسیار خطرناک تر از دوران هشت ساله است.
سرهنگ پاسدار بهرام صدیقی با اشاره به اینکه کانون اصلی فعالیت های اجتماعی جامعه اسلامی مسجد است، افزود: در حال حاضر اصلی ترین کانون تهاجم فرهنگی دشمن خانواده و مسجد است.
وی بیان کرد: امروز دشمنان انقلاب اسلامی برای این دو کانون مهم اجتماعی برنامه ریزی کرده و آنها را مورد هدف شوم خود قرار داده اند و بهترین مکان برای مقابله با تهدیدها و تحریم های جهانی پایگاه مهمی همچون مسجد است که می تواند نقش حایز اهمیتی را ایفا کند.
همچنین به مناسبت میلاد کریم اهل بیت علیه السلام همه حاضران در این مراسم، مهمان سفره کریمه اهل بیت عصمت و طهارت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها بودند.
شهرستان رضوانشهر با حدود 80 هزار نفر جمعیت در 70 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید